Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štôla

V slovenskom meste Štôla máme celkom 22 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Štôla

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Štôla

Chata Anička

9,8

Chata Anička

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anička. Chata Anička sa nachádza v obci Štôla a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie Chata Anička sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Grena

9,7

Apartman Grena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grena. Apartmán Grena sa nachádza v obci Štôla, 16 km od Popradu. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Grena sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kaskáda Apartment

9,5

Kaskáda Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kaskáda Apartment. Ubytovanie Kaskáda Apartment sa nachádza v obci Štôla, 16 km od Popradu. Ubytovanie Kaskáda Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman David

9,5

Apartman David

Ubytovanie (Apartmán) Apartman David. Apartmán David sa nachádza v obci Štôla a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartman David sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Tatry Stola

9,5

Villa Tatry Stola

Ubytovanie (Penzión) Villa Tatry Stola. Novo postavená a komfortne zariadená vila pre 17 osôb sa nachádza vo Vysokých Tatrách, na tichom mieste na okraji obce a v blízkosti lesa. Ubytovanie Villa Tatry Stola sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Mary

9,4

Apartmán Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mary. Apartmán Mary je obklopený Národným parkom Vysoké Tatry a nachádza sa v pokojnej dedinke Štôla, len 3 km od Vyšných Hágov. Ubytovanie Apartmán Mary sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHATKA ŠTÔLA

9,4

CHATKA ŠTÔLA

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA ŠTÔLA. CHATKA ŠTÔLA sa nachádza v obci Štôla, v Prešovskom kraji, a ponúka ubytovanie s bezplatným parkoviskom. Ubytovanie CHATKA ŠTÔLA sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dušan

9,4

Dušan

Ubytovanie (Apartmány) Dušan. Ubytovacie zariadenie Dušan nachádzajúce sa v obci Štôla, obklopené Vysokými Tatrami a vzdialené len 15 minút jazdy od lyžiarskeho areálu Štrbské Pleso,... Ubytovanie Dušan sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mountain View Apartment

9,4

Mountain View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Apartment. Mountain View Apartment sa nachádza v Štôle a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Mountain View Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Viktoria

9,4

Vila Viktoria

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktoria. Vila Viktoria sa nachádza v obci Štôla a poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nájdete tu záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Vila Viktoria sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Penzion Štôla

9,3

Apartments Penzion Štôla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Penzion Štôla. Penzión Apartments Štôla vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Štôla. Na mieste môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Penzion Štôla sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday House No. 35

9

Holiday House No. 35

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House No. 35. Ubytovacie zariadenie Holiday House No. 35 môžete nájsť uprostred Vysokých Tatier iba 4 km od diaľnice D1 a 5 minút pešo od centra obce Štôla. Ubytovanie Holiday House No. 35 sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Štôla

8,5

Privát Štôla

Ubytovanie (Penzión) Privát Štôla. Privát Štôla sa nachádza v obci Štôla a má bar, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Štôla sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

7,9

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

Ubytovanie (Penzión) Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla. Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla sa nachádza v Štôle a ponúka záhradu. Ubytovanie Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

APARTMAN ANNA

APARTMAN ANNA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN ANNA. Apartmán Anna sa nachádza v obci Štôla a ponúka ubytovanie s balkónom. V tomto apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMAN ANNA sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pod Gerlachom

Chata pod Gerlachom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod Gerlachom. Chata pod Gerlachom sa nachádza v obci Štôla a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Chata je vzdialená 8 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Chata pod Gerlachom sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mezonet Tatry

Mezonet Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Tatry. Mezonet Tatry ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v obci Štôla. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Mezonet Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štôla, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Štôla

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Štôla. Mesto Štôla je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.