Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stratená

V slovenskom meste Stratená máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Stratená

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Stratená

Chata PELC

9,7

Chata PELC

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata PELC. Chata PELC s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma sa nachádza v Stratenej, 5 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Chata PELC sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostinec Stará Krčma

9,5

Hostinec Stará Krčma

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Stará Krčma. Ubytovacie zariadenie Hostinec Stará Krčma sídli v 160-ročnej budove hostinca uprostred Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Hostinec Stará Krčma sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Šafran

9,1

Penzion Šafran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šafran. Penzión Šafran sa nachádza v Stratenej, 6 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Penzion Šafran sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

9

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa. Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa sa nachádza v obci Stratená a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priestorom na posedenie a kuchynkou. Ubytovanie Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ľadová

8,6

Penzión Ľadová

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadová. Penzión Ľadová sa nachádza v obci Stratená, na okraji Národného parku Slovenský raj a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a... Ubytovanie Penzión Ľadová sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ranč pod Ostrou Skalou

8,4

Ranč pod Ostrou Skalou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranč pod Ostrou Skalou. Ubytovacie zariadenie v štýle gazdovského dvora Ranč pod Ostrou skalou sídli v drevenej budove a nachádza sa 1 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne zapísanej v... Ubytovanie Ranč pod Ostrou Skalou sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Borovica

8,2

Penzión Borovica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Borovica. Penzión Borovica sa nachádza v Stratenej, 5 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ponúka ubytovanie s barom, neplatené súkromné parkovisko a terasu. Ubytovanie Penzión Borovica sa nachádza v slovenskom meste Stratená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Stratená

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Stratená. Mesto Stratená je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.