Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrbské Pleso

V slovenskom meste Štrbské Pleso máme celkom 61 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Štrbské Pleso

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Štrbské Pleso

Apartment 77

9,9

Apartment 77

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 77. Apartmán 77 s vlastným stravovaním sa nachádza na najvyššom poschodí apartmánového domu Smrek v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment 77 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Crocus 313

9,8

Apartmán Crocus 313

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 313. Apartmán Crocus 313 sa nachádza na Štrbskom Plese, 10 minút chôdze od Štrbského Plesa. Priamo na mieste môžete navštíviť bar aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Crocus 313 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

No. 2, Apartment House Oliver

9,8

No. 2, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 2, Apartment House Oliver. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 700 metrov od Štrbského plesa a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pleso

9,7

Apartman Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pleso. Apartmán Pleso s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou približne 1,6 km od Štrbského plesa. K dispozícii je bezplatné... Ubytovanie Apartman Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

No. 39, Apartment House Oliver

9,7

No. 39, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 39, Apartment House Oliver. Apartmán No. 39 Apartment House Oliver sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 6 km od Veľkého Mengusovského štítu. Ubytovanie No. 39, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Strbske Pleso

9,7

Apartman Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Strbske Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza na Štrbskom Plese, 200 metrov od jazera a lyžiarskeho areálu Solisko a ponúka vám reštauráciu, saunu a vírivku. Ubytovanie Apartman Strbske Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horská Chata pod Soliskom

9,7

Horská Chata pod Soliskom

Ubytovanie (Penzión) Horská Chata pod Soliskom. Horská chata pod Soliskom sa nachádza priamo na zjazdovke Solisko vo výške 1840 m.n.m., 50 metrov od stanice lanovky. Ubytovanie Horská Chata pod Soliskom sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

9,7

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No. 11, Apartment House Oliver. Ubytovacie zariadenie Apartment No. 11, Apartment House Oliver sa nachádza približne 700 metrov od Štrbského plesa a ponúka výhľad na hory, terasu a... Ubytovanie Apartment No. 11, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Celik Family Apartment

9,7

Celik Family Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Celik Family Apartment. Apartmán Celik Family sa nachádza na Štrbskom Plese, priamo v centre Vysokých Tatier. Ubytovanie Celik Family Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Hotel Kempinski High Tatras

9,6

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Kempinski High Tatras. Grand Hotel Kempinski sa pýši vynikajúcou polohou na brehu Štrbského plesa vo výške 1351 metrov nad morom vo veľkolepých Vysokých Tatrách. Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment private deluxe in Panorama Resort

9,6

Apartment private deluxe in Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartment private deluxe in Panorama Resort. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 1,3 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

9,5

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso. Tento súkromný apartmán s 2 spálňami a výhľadom na hory sa nachádza v rezorte Panorama Štrbské Pleso, 600 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Panorama 213

9,5

Apartman Panorama 213

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 213. Apartmán Panorama 213 sa nachádza v hoteli Panorama Resort priamo pri Štrbskom plese uprostred Tatranského národného parku. Pleso je vzdialené 100 metrov. Ubytovanie Apartman Panorama 213 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

9,5

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v obci Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách hneď pri Štrbskom plese. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Pleso

9,5

Chata Pleso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pleso. Chata Pleso, nachádzajúca sa uprostred národného parku Vysoké Tatry a v oblasti Tatranský Lieskovec, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s stolný... Ubytovanie Chata Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Emma

9,5

Vila Emma

Ubytovanie (Penzión) Vila Emma. Vila Emma sa nachádza v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách a ponúka fínsku saunu. Všetky izby sú vybavené káblovou TV a majú kúpeľňu. Ubytovanie Vila Emma sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

9,4

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách, na 2. Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zama

9,4

Apartment Zama

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zama. Apartmán Z sa nachádza na 5. poschodí s výhľadom na okolie v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment Zama sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

9,4

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment. Tento apartmán s 2 spálňami a s vlastným stravovaním sa nachádza na 6. Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smrek Martina Apr.č.57

9,4

Smrek Martina Apr.č.57

Ubytovanie (Apartmán) Smrek Martina Apr.č.57. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v Štrbskom Plese, v blízkosti Štrbského Plesa. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Crocus

9,3

Apartmany Crocus

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Crocus. Apartmány Crocus sa nachádzajú v Štrbskom Plese v Prešovskom kraji, v blízkosti Štrbského plesa, a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bezplatné... Ubytovanie Apartmany Crocus sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Majláthova Chata Popradské Pleso

9,3

Majláthova Chata Popradské Pleso

Ubytovanie (Horské chaty) Majláthova Chata Popradské Pleso. Majláthova Chata sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, priamo pri Popradskom plese. Okrem ubytovania v nej nechýba ani reštaurácia a terasa. Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

9,3

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Deluxe Štrbské Pleso. Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza na 9. poschodí Hotela Panorama Resort v turistickom a lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Polar

9,3

Vila Polar

Ubytovanie (Penzión) Vila Polar. Vila Polar sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách. Hostia môžu využívať bezplatný skibus. Ubytovanie Vila Polar sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Panorama 805

9,2

Apartman Panorama 805

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartman Panorama 805. Apartmán Panorama 805 s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v hoteli Panorama Resort s panoramatickým výhľadom na národné parky Vysoké a Nízke... Ubytovanie Apartman Panorama 805 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oliver - apartmán 16A

9,2

Oliver - apartmán 16A

Ubytovanie (Apartmán) Oliver - apartmán 16A. Ubytovacie zariadenie Oliver - apartmán 16A s terasou a barom sa nachádza v Štrbskom Plese, 700 metrov od železničnej stanice Štrbské Pleso a 6 km od... Ubytovanie Oliver - apartmán 16A sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

High Tatras - Patris 27

9,2

High Tatras - Patris 27

Ubytovanie (Privát) High Tatras - Patris 27. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Štrbské Pleso, 10 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Hory

9,2

Apartmán Hory

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hory. Tento strešný apartmán sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách a je situovaný v 4-hviezdičkovom apartmánovom hoteli Crocus. Ubytovanie Apartmán Hory sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Rent - deluxe apartman

9,2

Panorama Rent - deluxe apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Rent - deluxe apartman. Panorama Rent sa nachádza na 8. poschodí apartmánového hotela Panorama v obľúbenom lyžiarskom stredisku a turistickej oblasti Štrbské Pleso v Národnom... Ubytovanie Panorama Rent - deluxe apartman sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pleso

9,2

Penzión Pleso

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pleso. Penzión Pleso sa nachádza hneď na začiatku obce Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1 355 metrov. Ubytovanie Penzión Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Furkotka

9,1

Penzión Furkotka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Furkotka. Penzión Furkotka je situovaný v centre Štrbského Plesa, len 200 metrov od jazera a má panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Penzión Furkotka sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Hotel Borovica

9,1

Wellness Hotel Borovica

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Borovica. Štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica sa nachádza v obci Štrbské pleso, najvyššie situovanej obci v srdci Vysokých Tatier. Ubytovanie Wellness Hotel Borovica sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 215 v Panorama Resort

9

Apartman 215 v Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 215 v Panorama Resort. Súkromný Apartmán Panorama 215 sa nachádza v hoteli Panorama Resort uprostred Národného parku Vysoké Tatry, priamo v obci Štrbské Pleso a len 600 metrov od... Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Tomáš

9

Apartmán Tomáš

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tomáš sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Panorama 10X-90X

9

Apartmany Panorama 10X-90X

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Panorama 10X-90X. Apartmány Panorama 10X-90X sa nachádzajú na Štrbskom Plese v Národnom parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Patria

8,9

Hotel Patria

Ubytovanie (Rezort) Hotel Patria. Hotel Patria sa nachádza v obci Štrbské Pleso a ponúka reštauráciu podávajúcu jedlá slovenskej kuchyne, biliardovú miestnosť a bezplatné kúpeľné centrum s... Ubytovanie Hotel Patria sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

8,9

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmán 209 v hoteli CROCUS. Apartmán 209 v hotel CROCUS sa nachádza 1,2 km od Štrbského plesa. Ponúka reštauráciu, bar, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán 209 v hoteli CROCUS sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Crocus

8,9

Hotel Crocus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Crocus. Hotel Crocus s ideálnou polohou medzi stanicou autobusu, električky a zubačky na Štrbskom plese vám ponúka priestranné apartmány s balkónom, kompletne... Ubytovanie Hotel Crocus sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Panorama 308

8,9

Apartmán Panorama 308

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Panorama 308. Apartmán Panorama 308 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,5 km od jazera Štrbské pleso. Ponúka ubytovanie s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Panorama 308 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Solisko

8,8

Hotel Solisko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Solisko. Hotel Solisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo na brehu jazera Štrbské Pleso vo výške 1351 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Solisko sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Toliar

8,8

Hotel Toliar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Toliar. Tento hotel sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách a ponúka vám wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Toliar sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

8,8

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso. Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso sa nachádzajú 1,2 km od Štrbského plesa a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a službou nonstop recepcie. Ubytovanie Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Byt Zuzana

8,8

Byt Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zuzana. Byt Zuzana sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 350 metrov od Nového Štrbského plesa a 2 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Byt Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Panorama Resort

8,7

Apartman Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama Resort. Apartmán Panorama Resort sa nachádza len 300 metrov od Štrbského plesa a 15 minút chôdze od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Apartman Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel FIS

8,7

Hotel FIS

Ubytovanie (Hotel) Hotel FIS. Hotel FIS sa nachádza v tesnej blízkosti Štrbského plesa, na úpätí Vysokých Tatier pri vchode do Mlynickej doliny a 50 metrov od lyžiarskych zjazdoviek,... Ubytovanie Hotel FIS sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horsky Hotel Popradske Pleso

8,7

Horsky Hotel Popradske Pleso

Ubytovanie (Hotel) Horsky Hotel Popradske Pleso. Tento hotel sa nachádza v nadmorskej výške 1 500 metrov, na trase Tatranskej magistrály v Mengusovskej doline vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Horsky Hotel Popradske Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel SOREA TRIGAN

8,6

Hotel SOREA TRIGAN

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA TRIGAN. Tento hotel sa nachádza na Štrbskom plese v Tatranskom národnom parku, v nadmorskej výške 1350 metrov. Ubytovanie Hotel SOREA TRIGAN sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

8,5

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso. Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v obci Štrbské Pleso, v blízkosti Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

8,5

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry. Ubytovňa SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry je situovaná 200 metrov od lyžiarskych zjazdoviek a 50 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Tuček

8,5

Apartmán Tuček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tuček. Apartmán Tuček s terasou sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 1,6 km od rovnomenného plesa. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tuček sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Crocus 415

8,5

Apartmán Crocus 415

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 415. Apartmán Crocus 415 sa nachádza v Štrbskom Plese, len 1,2 km od Štrbského plesa. Ponúka vám reštauráciu, bar a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Apartmán Crocus 415 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Štrbské Pleso

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 61 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Štrbské Pleso. Mesto Štrbské Pleso je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.