Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrbské Pleso

V slovenskom meste Štrbské Pleso máme celkom 61 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Štrbské Pleso

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Štrbské Pleso

Apartment 77

9,9

Apartment 77

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 77. Apartmán 77 s vlastným stravovaním sa nachádza na najvyššom poschodí apartmánového domu Smrek v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment 77 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Armeria Residence Snow

9,8

Armeria Residence Snow

Ubytovanie (Apartmán) Armeria Residence Snow. Ubytovacie zariadenie Armeria Residence Snow ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Armeria Residence Snow sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Crocus 313

9,8

Apartmán Crocus 313

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 313. Apartmán Crocus 313 sa nachádza na Štrbskom Plese, 10 minút chôdze od Štrbského Plesa. Priamo na mieste môžete navštíviť bar aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Crocus 313 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

No. 2, Apartment House Oliver

9,8

No. 2, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 2, Apartment House Oliver. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 700 metrov od Štrbského plesa a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

No. 39, Apartment House Oliver

9,7

No. 39, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 39, Apartment House Oliver. Apartmán No. 39 Apartment House Oliver sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 6 km od Veľkého Mengusovského štítu. Ubytovanie No. 39, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Pleso

9,7

Apartman Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pleso. Apartmán Pleso s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou približne 1,6 km od Štrbského plesa. K dispozícii je bezplatné... Ubytovanie Apartman Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Strbske Pleso

9,7

Apartman Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Strbske Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza na Štrbskom Plese, 200 metrov od jazera a lyžiarskeho areálu Solisko a ponúka vám reštauráciu, saunu a vírivku. Ubytovanie Apartman Strbske Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horská Chata pod Soliskom

9,7

Horská Chata pod Soliskom

Ubytovanie (Penzión) Horská Chata pod Soliskom. Horská chata pod Soliskom sa nachádza priamo na zjazdovke Solisko vo výške 1840 m.n.m., 50 metrov od stanice lanovky. Ubytovanie Horská Chata pod Soliskom sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

9,7

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No. 11, Apartment House Oliver. Ubytovacie zariadenie Apartment No. 11, Apartment House Oliver sa nachádza približne 700 metrov od Štrbského plesa a ponúka výhľad na hory, terasu a... Ubytovanie Apartment No. 11, Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Celik Family Apartment

9,7

Celik Family Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Celik Family Apartment. Apartmán Celik Family sa nachádza na Štrbskom Plese, priamo v centre Vysokých Tatier. Ubytovanie Celik Family Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

High Tatras Chalet

9,6

High Tatras Chalet

Ubytovanie (Horská chata) High Tatras Chalet. Ubytovacie zariadenie HIGH TATRAS CHALET sa nachádza v Štrbskom Plese, 1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie High Tatras Chalet sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Grand Hotel Kempinski High Tatras

9,6

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Kempinski High Tatras. Grand Hotel Kempinski sa pýši vynikajúcou polohou na brehu Štrbského plesa vo výške 1351 metrov nad morom vo veľkolepých Vysokých Tatrách. Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment private deluxe in Panorama Resort

9,6

Apartment private deluxe in Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartment private deluxe in Panorama Resort. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 1,3 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

9,5

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso. Tento súkromný apartmán s 2 spálňami a výhľadom na hory sa nachádza v rezorte Panorama Štrbské Pleso, 600 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

9,5

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v obci Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách hneď pri Štrbskom plese. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Panorama 213

9,5

Apartman Panorama 213

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 213. Apartmán Panorama 213 sa nachádza v hoteli Panorama Resort priamo pri Štrbskom plese uprostred Tatranského národného parku. Pleso je vzdialené 100 metrov. Ubytovanie Apartman Panorama 213 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

No.1 Apartment House Oliver

9,5

No.1 Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No.1 Apartment House Oliver. Ubytovanie No.1 Apartment House Oliver má ideálnu polohu na Štrbskom Plese, 400 metrov od Štrbského plesa a 9 km od Morského oka. Ubytovanie No.1 Apartment House Oliver sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pleso

9,5

Chata Pleso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pleso. Chata Pleso, nachádzajúca sa uprostred národného parku Vysoké Tatry a v oblasti Tatranský Lieskovec, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s stolný... Ubytovanie Chata Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Štrbské Pleso

9,5

Apartmán Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza v obci Štrbské Pleso len 1,2 km od rovnomenného plesa a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Emma

9,5

Vila Emma

Ubytovanie (Penzión) Vila Emma. Vila Emma sa nachádza v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách a ponúka fínsku saunu. Všetky izby sú vybavené káblovou TV a majú kúpeľňu. Ubytovanie Vila Emma sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Zama

9,4

Apartment Zama

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zama. Apartmán Z sa nachádza na 5. poschodí s výhľadom na okolie v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment Zama sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

9,4

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách, na 2. Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Smrek Martina Apr.č.57

9,4

Smrek Martina Apr.č.57

Ubytovanie (Apartmán) Smrek Martina Apr.č.57. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v Štrbskom Plese, v blízkosti Štrbského Plesa. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

9,4

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment. Tento apartmán s 2 spálňami a s vlastným stravovaním sa nachádza na 6. Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30

9,3

Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30

Ubytovanie (Apartmán) Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30. Ubytovanie Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30 sa nachádza v obci Štrbské Pleso 1,1 km od Štrbského plesa, 9 km od plesa Morskie Oko a 8 km od... Ubytovanie Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Armeria Residence 32 - Strbske pleso

9,3

Armeria Residence 32 - Strbske pleso

Ubytovanie (Apartmán) Armeria Residence 32 - Strbske pleso. Ubytovanie Armeria Residence 32 - Štrbské pleso sa nachádza v obci Štrbské Pleso 1,1 km od Štrbského plesa a 9 km od plesa Morskie Oko. Ubytovanie Armeria Residence 32 - Strbske pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Majláthova Chata Popradské Pleso

9,3

Majláthova Chata Popradské Pleso

Ubytovanie (Horské chaty) Majláthova Chata Popradské Pleso. Majláthova Chata sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, priamo pri Popradskom plese. Okrem ubytovania v nej nechýba ani reštaurácia a terasa. Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Crocus

9,3

Apartmany Crocus

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Crocus. Apartmány Crocus sa nachádzajú v Štrbskom Plese v Prešovskom kraji, v blízkosti Štrbského plesa, a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bezplatné... Ubytovanie Apartmany Crocus sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Polar

9,3

Vila Polar

Ubytovanie (Penzión) Vila Polar. Vila Polar sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách. Hostia môžu využívať bezplatný skibus. Ubytovanie Vila Polar sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

9,3

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Deluxe Štrbské Pleso. Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza na 9. poschodí Hotela Panorama Resort v turistickom a lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Panorama 805

9,2

Apartman Panorama 805

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartman Panorama 805. Apartmán Panorama 805 s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v hoteli Panorama Resort s panoramatickým výhľadom na národné parky Vysoké a Nízke... Ubytovanie Apartman Panorama 805 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oliver - apartmán 16A

9,2

Oliver - apartmán 16A

Ubytovanie (Apartmán) Oliver - apartmán 16A. Ubytovacie zariadenie Oliver - apartmán 16A s terasou a barom sa nachádza v Štrbskom Plese, 700 metrov od železničnej stanice Štrbské Pleso a 6 km od... Ubytovanie Oliver - apartmán 16A sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

High Tatras - Patris 27

9,2

High Tatras - Patris 27

Ubytovanie (Privát) High Tatras - Patris 27. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Štrbské Pleso, 10 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Hory

9,2

Apartmán Hory

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hory. Tento strešný apartmán sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách a je situovaný v 4-hviezdičkovom apartmánovom hoteli Crocus. Ubytovanie Apartmán Hory sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pleso

9,2

Penzión Pleso

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pleso. Penzión Pleso sa nachádza hneď na začiatku obce Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1 355 metrov. Ubytovanie Penzión Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Furkotka

9,1

Penzión Furkotka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Furkotka. Penzión Furkotka je situovaný v centre Štrbského Plesa, len 200 metrov od jazera a má panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Penzión Furkotka sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Hotel Borovica

9,1

Wellness Hotel Borovica

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Borovica. Štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica sa nachádza v obci Štrbské pleso, najvyššie situovanej obci v srdci Vysokých Tatier. Ubytovanie Wellness Hotel Borovica sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tri studničky

9,1

Tri studničky

Ubytovanie (Apartmány) Tri studničky. Ubytovacie zariadenie Tri studničky sa nachádza v osade Podbanské 25 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tri studničky sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 215 v Panorama Resort

9

Apartman 215 v Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 215 v Panorama Resort. Súkromný Apartmán Panorama 215 sa nachádza v hoteli Panorama Resort uprostred Národného parku Vysoké Tatry, priamo v obci Štrbské Pleso a len 600 metrov od... Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Tomáš

9

Apartmán Tomáš

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš sa nachádza v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tomáš sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Panorama 10X-90X

9

Apartmany Panorama 10X-90X

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Panorama 10X-90X. Apartmány Panorama 10X-90X sa nachádzajú na Štrbskom Plese v Národnom parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Patria

8,9

Hotel Patria

Ubytovanie (Rezort) Hotel Patria. Hotel Patria sa nachádza v obci Štrbské Pleso a ponúka reštauráciu podávajúcu jedlá slovenskej kuchyne, biliardovú miestnosť a bezplatné kúpeľné centrum s... Ubytovanie Hotel Patria sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

8,9

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmán 209 v hoteli CROCUS. Apartmán 209 v hotel CROCUS sa nachádza 1,2 km od Štrbského plesa. Ponúka reštauráciu, bar, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán 209 v hoteli CROCUS sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Crocus

8,9

Hotel Crocus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Crocus. Hotel Crocus s ideálnou polohou medzi stanicou autobusu, električky a zubačky na Štrbskom plese vám ponúka priestranné apartmány s balkónom, kompletne... Ubytovanie Hotel Crocus sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Panorama 308

8,9

Apartmán Panorama 308

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Panorama 308. Apartmán Panorama 308 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,5 km od jazera Štrbské pleso. Ponúka ubytovanie s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Panorama 308 sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Toliar

8,8

Hotel Toliar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Toliar. Tento hotel sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách a ponúka vám wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Toliar sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Solisko

8,8

Hotel Solisko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Solisko. Hotel Solisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo na brehu jazera Štrbské Pleso vo výške 1351 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Solisko sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

8,8

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso. Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso sa nachádzajú 1,2 km od Štrbského plesa a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a službou nonstop recepcie. Ubytovanie Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Byt Zuzana

8,8

Byt Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zuzana. Byt Zuzana sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 350 metrov od Nového Štrbského plesa a 2 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Byt Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Panorama Resort

8,7

Apartman Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama Resort. Apartmán Panorama Resort sa nachádza len 300 metrov od Štrbského plesa a 15 minút chôdze od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Apartman Panorama Resort sa nachádza v slovenskom meste Štrbské Pleso, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Štrbské Pleso

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 61 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Štrbské Pleso. Mesto Štrbské Pleso je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.