Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strečno

V slovenskom meste Strečno máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Strečno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Strečno

Rekreačná chatka Oliver

9,8

Rekreačná chatka Oliver

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreačná chatka Oliver. Rekreačná chatka Oliver sa nachádza v obci Strečno, 44 km od Turčianskych Teplíc, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rekreačná chatka Oliver sa nachádza v slovenskom meste Strečno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát SIMBA

9,7

Privát SIMBA

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privát SIMBA. Privát SIMBA sa nachádza v obci Strečno, 42 km od Turčianskych Teplíc. Ponúka požičanie bicyklov zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát SIMBA sa nachádza v slovenskom meste Strečno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rooms Albrecht

9,7

Rooms Albrecht

Ubytovanie (Penzión) Rooms Albrecht. Toto ubytovanie s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v Strečne v Žilinskom kraji, priamo nad riekou Váh a 1 km od hradu Strečno. Ubytovanie Rooms Albrecht sa nachádza v slovenskom meste Strečno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreacny Dom

9,5

Rekreacny Dom

Ubytovanie (Privát) Rekreacny Dom. Rekreačný Dom ponúka ubytovanie v Strečne. Tešiť sa môžete na terasu, slnečnú terasu aj reštauráciu. Ubytovanie Rekreacny Dom sa nachádza v slovenskom meste Strečno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pizzeria Alžbetka

9,1

Pizzeria Alžbetka

Ubytovanie (Penzión) Pizzeria Alžbetka. Ubytovacie zariadenie Pizzeria Alžbetka ponúka ubytovanie v obci Strečno. Ubytovanie Pizzeria Alžbetka sa nachádza v slovenskom meste Strečno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Strečno

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Strečno. Mesto Strečno je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.