Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stupava

V slovenskom meste Stupava máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Stupava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Stupava

Pohoda Ubytovanie Stupava

8,9

Pohoda Ubytovanie Stupava

Ubytovanie (Nízkorozpočtový hotel) Pohoda Ubytovanie Stupava. Business hotel Pohoda Ubytovanie Stupava sa nachádza v Stupave. Ubytovanie Pohoda Ubytovanie Stupava sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ulička

8,4

Penzión Ulička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ulička. Penzión Ulička sa nachádza v Stupave, necelých 14 km od hradu Devín. Ubytovanie Penzión Ulička sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Eminent

7,9

Hotel Eminent

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eminent. Hotel Eminent sa nachádza priamo na hlavnej ulici Stupavy a ponúka vám bowlingovú dráhu a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet,... Ubytovanie Hotel Eminent sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

InterSport Hotel

7

InterSport Hotel

Ubytovanie (Hotel) InterSport Hotel. Hotel Park Stupava sídli uprostred parku, 1 km od centra Stupavy. Ponúka vám tenisové kurty, krytý a vonkajší bazén a reštauráciu s terasou. Ubytovanie InterSport Hotel sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Stupava

6,6

Apartments Stupava

Ubytovanie (Penzión) Apartments Stupava. Ubytovanie Apartments Stupava sa nachádza v meste Stupava. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko za príplatok. Ubytovanie Apartments Stupava sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Il Galeone hotel

Il Galeone hotel

Ubytovanie (Hotel) Il Galeone hotel. Il Galeone hotel sa nachádza v Stupave a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Súčasťou izieb je súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Il Galeone hotel sa nachádza v slovenskom meste Stupava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Stupava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Stupava. Mesto Stupava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.