Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sučany

V slovenskom meste Sučany máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sučany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sučany

Apartmán Hrabiny

8,8

Apartmán Hrabiny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hrabiny. Tento apartmán sa nachádza v obci Sučany a poskytuje priestranný balkón a záhradu s grilom. Martin je vzdialený 4 km. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Hrabiny sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman YVET

8,6

Apartman YVET

Ubytovanie (Apartmány) Apartman YVET. Apartmán Yvet sa nachádza v obci Sučany, uprostred pohoria Malá Fatra a 10 km od lyžiarskeho strediska Martinské hole. Ubytovanie Apartman YVET sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Sučany

8,6

Apartment Sučany

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sučany. Ubytovacie zariadenie Apartment Sučany sa nachádza v obci Sučany a ponúka reštauráciu a záhradu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 44 km od obce Bešeňová. Ubytovanie Apartment Sučany sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domčeky na Ranči

7,3

Domčeky na Ranči

Ubytovanie (Apartmán) Domčeky na Ranči. Ubytovacie zariadenie Domčeky na Ranči ponúka ubytovanie v Sučanoch s reštauráciou, barom a záhradou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Domčeky na Ranči sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sučany pod kriváňom

Sučany pod kriváňom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Sučany pod kriváňom. Sučany pod kriváňom is situated in Sučany and offers a terrace. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Sučany pod kriváňom sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Viktorka

Chata Viktorka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Viktorka. Chata Viktorka s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Sučany. Ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata Viktorka sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Sučany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sučany. Mesto Sučany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.