Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sučany

V slovenskom meste Sučany máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Sučany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Sučany

Apartmán Hrabiny

8,8

Apartmán Hrabiny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hrabiny. Tento apartmán sa nachádza v obci Sučany a poskytuje priestranný balkón a záhradu s grilom. Martin je vzdialený 4 km. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Hrabiny sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman YVET

8,6

Apartman YVET

Ubytovanie (Apartmány) Apartman YVET. Apartmán Yvet sa nachádza v obci Sučany, uprostred pohoria Malá Fatra a 10 km od lyžiarskeho strediska Martinské hole. Ubytovanie Apartman YVET sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sučany

8,6

Apartment Sučany

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sučany. Ubytovacie zariadenie Apartment Sučany sa nachádza v obci Sučany a ponúka reštauráciu a záhradu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 44 km od obce Bešeňová. Ubytovanie Apartment Sučany sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sučany pod kriváňom

Sučany pod kriváňom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Sučany pod kriváňom. Sučany pod kriváňom is situated in Sučany and offers a terrace. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Sučany pod kriváňom sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Viktorka

Chata Viktorka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Viktorka. Chata Viktorka s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Sučany. Ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata Viktorka sa nachádza v slovenskom meste Sučany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Sučany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Sučany. Mesto Sučany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.