Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Suchá Hora

V slovenskom meste Suchá Hora máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Suchá Hora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Suchá Hora

Domček Janina

9,7

Domček Janina

Ubytovanie (Privát) Domček Janina. Ubytovacie zariadenie Domček Janina sa nachádza v obci Suchá Hora. Ubytovanie je vzdialené 35 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Domček Janina sa nachádza v slovenskom meste Suchá Hora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Kovalik

9

Guest House Kovalik

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kovalik. Penzión Kovalik sa nachádza v obci Suchá Hora, 14 km od poľského mesta Zakopane a má gril a výhľad na záhradu. Ubytovanie Guest House Kovalik sa nachádza v slovenskom meste Suchá Hora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ubytovanie v súkromí Suvada

8,4

ubytovanie v súkromí Suvada

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie v súkromí Suvada. Ubytovacie zariadenie v súkromí Suvada sa nachádza v Suchej Hore v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie ubytovanie v súkromí Suvada sa nachádza v slovenskom meste Suchá Hora, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Suchá Hora

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Suchá Hora. Mesto Suchá Hora je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.