Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Anton

V slovenskom meste Svätý Anton máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svätý Anton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svätý Anton

café Madeira

8,5

café Madeira

Ubytovanie (Privát) café Madeira. Kaviareň Madeira sa nachádza v obci Svätý Anton, 18 km od mesta Vyhne. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie café Madeira sa nachádza v slovenskom meste Svätý Anton, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Národný vŕšok

8,3

Národný vŕšok

Ubytovanie (Apartmán) Národný vŕšok. Národný vŕšok sa nachádza v obci Svätý Anton a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa. Ubytovanie Národný vŕšok sa nachádza v slovenskom meste Svätý Anton, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ranč Nádej

7,7

Ranč Nádej

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranč Nádej. Ranč Nádej s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Svätý Anton a ponúka ubytovanie, reštauráciu, bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Ranč Nádej sa nachádza v slovenskom meste Svätý Anton, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svätý Anton

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svätý Anton. Mesto Svätý Anton je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.