Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Jur

V slovenskom meste Svätý Jur máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svätý Jur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svätý Jur

Spacious Apartment in Svaty Jur

9,5

Spacious Apartment in Svaty Jur

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Svaty Jur. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v obci Svätý Jur. Pezinok je vzdialený 8 km. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Granny's

9,4

Granny's

Ubytovanie (Privát) Granny's. Ubytovacie zariadenie Granny's sa nachádza v obci Svätý Jur, 49 km od Dunajskej Stredy. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Granny's sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Krone Penzion

9,3

Krone Penzion

Ubytovanie (Penzión) Krone Penzion. Krone Penzión sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Krone Penzion sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mulberry Tree Vineyard house

9,2

Mulberry Tree Vineyard house

Ubytovanie (Apartmán) Mulberry Tree Vineyard house. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v meste Svätý Jur a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Maxim

8,1

Hotel Maxim

Ubytovanie (Hotel) Hotel Maxim. Moderný hotel Maxim sa nachádza v starobylom meste Svätý Jur na úpätí pohoria Malých Karpát, 6 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Maxim sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský hotel Eva

6,7

Horský hotel Eva

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Eva. Horský hotel Eva je obklopený lesmi Malých Karpát a ponúka vám ubytovanie v izbách s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Horský hotel Eva sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Milan&Eva

Milan&Eva

Ubytovanie (Apartmán) Milan&Eva. Ubytovacie zariadenie Milan&Eva sa nachádza v obci Svätý Jur. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Milan&Eva sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svätý Jur

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svätý Jur. Mesto Svätý Jur je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.