Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Jur

V slovenskom meste Svätý Jur máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svätý Jur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svätý Jur

Spacious Apartment in Svaty Jur

9,5

Spacious Apartment in Svaty Jur

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Svaty Jur. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v obci Svätý Jur. Pezinok je vzdialený 8 km. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Granny's

9,4

Granny's

Ubytovanie (Privát) Granny's. Ubytovacie zariadenie Granny's sa nachádza v obci Svätý Jur, 49 km od Dunajskej Stredy. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Granny's sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krone Penzion

9,3

Krone Penzion

Ubytovanie (Penzión) Krone Penzion. Krone Penzión sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Krone Penzion sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mulberry Tree Vineyard house

9,2

Mulberry Tree Vineyard house

Ubytovanie (Apartmán) Mulberry Tree Vineyard house. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v meste Svätý Jur a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Maxim

8,1

Hotel Maxim

Ubytovanie (Hotel) Hotel Maxim. Moderný hotel Maxim sa nachádza v starobylom meste Svätý Jur na úpätí pohoria Malých Karpát, 6 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Maxim sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský hotel Eva

6,7

Horský hotel Eva

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Eva. Horský hotel Eva je obklopený lesmi Malých Karpát a ponúka vám ubytovanie v izbách s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Horský hotel Eva sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Horáreň Biely kríž

Penzión Horáreň Biely kríž

Ubytovanie (Penzión) Penzión Horáreň Biely kríž. Penzión Horáreň Biely kríž sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Horáreň Biely kríž sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Milan&Eva

Milan&Eva

Ubytovanie (Apartmán) Milan&Eva. Ubytovacie zariadenie Milan&Eva sa nachádza v obci Svätý Jur. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Milan&Eva sa nachádza v slovenskom meste Svätý Jur, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Svätý Jur

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svätý Jur. Mesto Svätý Jur je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.