Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Kríž

V slovenskom meste Svätý Kríž máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svätý Kríž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svätý Kríž

Chata Lienka

9,3

Chata Lienka

Ubytovanie (Apartmán) Chata Lienka. Chata Lienka sa nachádza v obci Lazisko a ponúka spoločenskú miestnosť, gril a terasu. Ubytovanie Chata Lienka sa nachádza v slovenskom meste Svätý Kríž, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub SOFIA

9,2

Zrub SOFIA

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub SOFIA. Ubytovanie Zrub SOFIA sa nachádza v meste Svätý Kríž v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Zrub SOFIA sa nachádza v slovenskom meste Svätý Kríž, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Liptovská Chata pri potoku

9

Liptovská Chata pri potoku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptovská Chata pri potoku. Samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji, 5 km od Liptovskej Mary. Je vzdialený 6 km od aquaparku... Ubytovanie Liptovská Chata pri potoku sa nachádza v slovenskom meste Svätý Kríž, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svätý Kríž

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svätý Kríž. Mesto Svätý Kríž je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.