Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svidník

V slovenskom meste Svidník máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svidník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svidník

Stará Pošta

9,8

Stará Pošta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stará Pošta. Set in Svidník in the Prešovský kraj region, Stará Pošta features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Stará Pošta sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Comenius Apartments - Apartmány na rohu

9,7

Comenius Apartments - Apartmány na rohu

Ubytovanie (Apartmán) Comenius Apartments - Apartmány na rohu. Ubytovacie zariadenie Comenius Apartments - Apartmány na rohu sa nachádza vo Svidníku v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Comenius Apartments - Apartmány na rohu sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slávia Svidník

9,4

Hotel Slávia Svidník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slávia Svidník. Set in Svidník, Hotel Slávia Svidník has a restaurant and bar. This 3-star hotel offers free WiFi. The accommodation features a 24-hour front desk. Ubytovanie Hotel Slávia Svidník sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku

8

1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku

Ubytovanie (Apartmán) 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku. Ubytovacie zariadenie 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku sa nachádza v meste Svidník. Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia je aj balkón. Ubytovanie 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Rubín

6,9

Hotel Rubín

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rubín. Hotel Rubín sa nachádza v obci Svidník a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Hotel Rubín sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Stavbet

Penzión Stavbet

Ubytovanie (Penzión) Penzión Stavbet. Located in Svidník, Penzión Stavbet offers a bar. Free WiFi is featured. Ubytovanie Penzión Stavbet sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Country house

Country house

Ubytovanie (Bed and breakfast) Country house. Ubytovanie Country house so záhradou sa nachádza v meste Svidník v Prešovskom kraji. Ubytovanie Country house sa nachádza v slovenskom meste Svidník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svidník

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svidník. Mesto Svidník je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.