Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svit

V slovenskom meste Svit máme celkom 16 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svit

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svit

Apartmán Canada pod Tatrami

9,9

Apartmán Canada pod Tatrami

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Canada pod Tatrami. Apartmán Canada pod Tatrami sa nachádza vo Svite v Prešovskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 13 km od mesta Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmán Canada pod Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

AAprivat Tatry

9,7

AAprivat Tatry

Ubytovanie (Privát) AAprivat Tatry. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na hory sa nachádza v pokojnom mestečku Svit, iba 5 km od Popradu. Ubytovanie AAprivat Tatry sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Svit Dovolenkový dom

9,4

Svit Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Svit Dovolenkový dom. Svit Dovolenkový dom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Svite. Ubytovanie Svit Dovolenkový dom sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Beatris

9,3

Apartmán Beatris

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Beatris. Apartmán Beatris sa nachádza vo Svite v Prešovskom kraji, ponúka balkón a naskytá sa odtiaľ výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Beatris sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský hotel Lopušná Dolina

8,8

Horský hotel Lopušná Dolina

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Lopušná Dolina. Horský hotel Lopušná Dolina sa nachádza v obci Svit, 33 km od mesta Zakopané. Ponúka vám terasu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Horský hotel Lopušná Dolina sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Spolcentrum

8,7

Hotel Spolcentrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spolcentrum. Hotel Spolcentrum sa nachádza v centre Svitu, 6 km od Popradu. Ubytovanie Hotel Spolcentrum sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány SKI Lopušná dolina

8,7

Apartmány SKI Lopušná dolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány SKI Lopušná dolina. Zariadenie Apartmány Ski Lopušná dolina ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním priamo v obci Lopušná dolina. Ubytovanie Apartmány SKI Lopušná dolina sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dôvera

8,2

Dôvera

Ubytovanie (Apartmány) Dôvera. Ubytovanie Dôvera sa nachádza v obci Svit v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Dôvera sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vysoké Tatry - Svit

7,9

Vysoké Tatry - Svit

Ubytovanie (Apartmán) Vysoké Tatry - Svit. Apartmán Vysoké Tatry - Svit sa nachádza vo štvrti Svit-Podskalka, iba 200 metrov od najbližšieho lesa. Ubytovanie Vysoké Tatry - Svit sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

StoneMlynska Seven Slovakia

StoneMlynska Seven Slovakia

Ubytovanie (Apartmány) StoneMlynska Seven Slovakia. Ubytovacie zariadenie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza vo Svite, 28 km od turistického a lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Ubytovanie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vysoké Tatry Svit

Vysoké Tatry Svit

Ubytovanie (Privát) Vysoké Tatry Svit. Ubytovacie zariadenie Vysoké Tatry Svit sa nachádza v obci Svit a ponúka ubytovanie s TV. Ubytovanie Vysoké Tatry Svit sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svit

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svit. Mesto Svit je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.