Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svit

V slovenskom meste Svit máme celkom 16 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Svit

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Svit

AAprivat Tatry

9,7

AAprivat Tatry

Ubytovanie (Privát) AAprivat Tatry. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na hory sa nachádza v pokojnom mestečku Svit, iba 5 km od Popradu. Ubytovanie AAprivat Tatry sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Svit Dovolenkový dom

9,4

Svit Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Svit Dovolenkový dom. Svit Dovolenkový dom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Svite. Ubytovanie Svit Dovolenkový dom sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Private Relax Armonia Wellness Apartment

9,4

Private Relax Armonia Wellness Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Private Relax Armonia Wellness Apartment. Private Relax Armonia Wellness Apartment is set in Svit and offers a bar and a spa and wellness centre. The accommodation is 33 km from Bukowina... Ubytovanie Private Relax Armonia Wellness Apartment sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Beatris

9,3

Apartmán Beatris

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Beatris. Apartmán Beatris sa nachádza vo Svite v Prešovskom kraji, ponúka balkón a naskytá sa odtiaľ výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Beatris sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský hotel Lopušná Dolina

8,8

Horský hotel Lopušná Dolina

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Lopušná Dolina. Horský hotel Lopušná Dolina sa nachádza v obci Svit, 33 km od mesta Zakopané. Ponúka vám terasu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Horský hotel Lopušná Dolina sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Spolcentrum

8,7

Hotel Spolcentrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spolcentrum. Hotel Spolcentrum sa nachádza v centre Svitu, 6 km od Popradu. Ubytovanie Hotel Spolcentrum sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány SKI Lopušná dolina

8,7

Apartmány SKI Lopušná dolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány SKI Lopušná dolina. Zariadenie Apartmány Ski Lopušná dolina ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním priamo v obci Lopušná dolina. Ubytovanie Apartmány SKI Lopušná dolina sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dôvera

8,2

Dôvera

Ubytovanie (Apartmány) Dôvera. Ubytovanie Dôvera sa nachádza v obci Svit v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Dôvera sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vysoké Tatry - Svit

7,9

Vysoké Tatry - Svit

Ubytovanie (Apartmán) Vysoké Tatry - Svit. Apartmán Vysoké Tatry - Svit sa nachádza vo štvrti Svit-Podskalka, iba 200 metrov od najbližšieho lesa. Ubytovanie Vysoké Tatry - Svit sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

StoneMlynska Seven Slovakia

StoneMlynska Seven Slovakia

Ubytovanie (Apartmány) StoneMlynska Seven Slovakia. Ubytovacie zariadenie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza vo Svite, 28 km od turistického a lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Ubytovanie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza v slovenskom meste Svit, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Svit

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Svit. Mesto Svit je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.