Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tále

V slovenskom meste Tále máme celkom 65 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Tále

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Tále

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

9,7

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale. Ubytovacie zariadenie Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale sa môže pochváliť výhľadom na hory a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi... Ubytovanie Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Romantic Chopok Juh Apartment 22

9,7

Romantic Chopok Juh Apartment 22

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Chopok Juh Apartment 22. Ubytovanie Romantic Chopok Juh Apartment 22 sa nachádza v obci Tále, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Romantic Chopok Juh Apartment 22 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

9,7

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5. Apartmánový dom Romantika - Apartmán 5 sa nachádza v srdci Národného parku Nízke Tatiry, len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Chopok-Juh. Ubytovanie Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Naji - Tale

9,7

Apartman Naji - Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Naji - Tale. Ubytovanie Apartman Naji - Tale sa nachádza v meste Tale, 2,6 km od lyžiarskeho strediska Ski Tale, kde sa môžete venovať aj pešej turistike. Ubytovanie Apartman Naji - Tale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Tale 701

9,6

Apartment Tale 701

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tale 701. Apartmán Tále 701 ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania v lyžiarskom stredisku Tále, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartment Tale 701 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán KLAUDIA Tále

9,6

Apartmán KLAUDIA Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán KLAUDIA Tále. Apartmán Klaudia č. 104 sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry a 2 km od lyžiarskeho strediska Tále. Ubytovanie Apartmán KLAUDIA Tále sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Tale

9,5

Apartman Tale

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Tale. Apartmánový dom Tále sa nachádza sa nachádza v malebnom prostredí obce Tále a je obklopený horami a lesmi. Ubytovanie Apartman Tale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Chopok Juh Mija Superior

9,4

Apartman Chopok Juh Mija Superior

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chopok Juh Mija Superior. Apartmán Chopok Juh Mija Superior sa nachádza na južnej strane lyžiarskeho strediska Jasná Chopok-Juh, v národnom parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman Chopok Juh Mija Superior sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále

9,4

Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza priamo v srdci Národného parku Nízke Tatry, len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Chopok-Juh Jasná a... Ubytovanie Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Chopok Juh

9,4

Apartmány Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Chopok Juh. Apartmány Chopok Juh sa nachádzajú v národnom parku Nízke Tatry, len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Chopok Juh - Jasná. Ubytovanie Apartmány Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Chata Chopok

9,4

Holiday Home Chata Chopok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Chata Chopok. Ubytovanie Holiday Home Chata Chopok s výhľadom na hory sa nachádza približne 3,4 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Holiday Home Chata Chopok sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Chopok juh Monika

9,4

Apartmány Chopok juh Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Chopok juh Monika. Apartmán Chopok juh Monika sa nachádza v srdci Národného parku Nízke Tatry, len 800 metrov od lyžiarskeho vleku Srdiečko-Kosodrevina. Ubytovanie Apartmány Chopok juh Monika sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

9,4

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 12. Apartmán Romantika Chopok Juh 12 s výhľadom na hory sa nachádza približne 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 12 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Tale 9

9,3

Apartman Tale 9

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tale 9. Apartmán Tále 9 s terasou sa nachádza v obci Tále 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartman Tale 9 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Romantika apartman Rose11

9,3

Romantika apartman Rose11

Ubytovanie (Apartmán) Romantika apartman Rose11. Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od... Ubytovanie Romantika apartman Rose11 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

9,3

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh. Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh sa nachádzajú v obci Tále v Banskobystrickom kraji, 2,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány HolidayTale

9,3

Apartmány HolidayTale

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány HolidayTale. Apartmány HolidayTale sa nachádzajú v Tále, 800 metrov od lyžiarskeho strediska. Sú obklopené lesom a ponúkajú výhľad na lyžiarske stredisko Chopok-Jasná. Ubytovanie Apartmány HolidayTale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GOLF & SKI RESORT

9,3

GOLF & SKI RESORT

Ubytovanie (Apartmán) GOLF & SKI RESORT. Ubytovanie GOLF & SKI RESORT sa nachádza na Táľoch len 1,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie GOLF & SKI RESORT sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxusny Apartman Tale

9,3

Luxusny Apartman Tale

Ubytovanie (Apartmán) Luxusny Apartman Tale. Luxusný apartmán Tále s vlastným stravovaním sa nachádza v Bystrianskej doline uprostred prírody Národného parku Nízke Tatry, len 2 km od lyžiarskeho... Ubytovanie Luxusny Apartman Tale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Tale - Dom Horskej služby

9,2

Chata Tale - Dom Horskej služby

Ubytovanie (Hotel) Chata Tale - Dom Horskej služby. Ubytovacie zariadenie Chata Tale - Dom Horskej služby sa nachádza v obci Tále 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Chata Tale - Dom Horskej služby sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

9,2

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tále, obklopené národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktória sa nachádza na Táloch v Nízkych Tatrách a ponúka vám panoramatický výhľad na Chopok, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet,... Ubytovanie Apartman Viktoria sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Anna - Chopok juh

9,1

Apartmán Anna - Chopok juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anna - Chopok juh. Apartmán Anna - Chopok juh s barom sa nachádza v turistickom stredisku Tále, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmán Anna - Chopok juh sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Slnečnica

9,1

Apartmán Slnečnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slnečnica. Apartmán Slnečnica sa nachádza na Táloch a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným garážovým parkovaním a bezplatným Wi-Fi- pripojením na... Ubytovanie Apartmán Slnečnica sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Trangoška

9

Chata Trangoška

Ubytovanie (Penzión) Chata Trangoška. Chata Trangoška sa nachádza v lyžiarskom stredisku Chopok Juh v Národnom parku Nízke Tatry. Ponúka vám à la carte reštauráciu. Ubytovanie Chata Trangoška sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Srdiečko

8,9

Hotel Srdiečko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Srdiečko. Horský hotel Srdiečko ponúka svoje služby v jedinečnej horskej atmosfére od roku 1958. Ubytovanie Hotel Srdiečko sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Laura - Chopok Tale

8,9

Apartman Laura - Chopok Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Laura - Chopok Tale. Apartmán Laura - Chopok Tále sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v obci Tále, časť Bystrá. Ubytovanie Apartman Laura - Chopok Tale sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Bystrinka

8,9

Penzion Bystrinka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrinka. Penzión je obklopený Národným parkom Nízke Tatry, nachádza sa v pokojnom prostredí obce Bystrá, iba 9 km od lyžiarskeho areálu Chopok Jasná. Ubytovanie Penzion Bystrinka sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Komfortný apartmán Tále-Chopok

8,8

Komfortný apartmán Tále-Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Komfortný apartmán Tále-Chopok. Komfortný apartmán Tále-Chopok sa nachádza uprostred národného parku Nízke Tatry, len 2 km od lyžiarskeho areálu Tále a 7 km od lyžiarskeho areálu Chopok. Ubytovanie Komfortný apartmán Tále-Chopok sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chopok juh Apartman Vanda

8,7

Chopok juh Apartman Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Chopok juh Apartman Vanda. Ubytovanie Chopok juh Apartmán Vanda sa nachádza v obci Tále a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chopok juh Apartman Vanda sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Tále č.309

8,7

Apartmán Tále č.309

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále č.309. Apartmán Tále č. 309 je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a je situovaný v lyžiarskom areáli Tále. Ubytovanie Apartmán Tále č.309 sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension/Apartments Kúria na Táloch

8,7

Pension/Apartments Kúria na Táloch

Ubytovanie (Rezort) Pension/Apartments Kúria na Táloch. Ubytovacie zariadenie Pension/Apartments Kúria na Táloch sa nachádza v obci Tále, 1,9 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Pension/Apartments Kúria na Táloch sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Stupka

8,6

Hotel Stupka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stupka. Hotel Stupka je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a situovaný v lyžiarskom stredisku Tále. Ubytovanie Hotel Stupka sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Chopok South

7

Apartment Chopok South

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Chopok South. Ubytovacie zariadenie Apartment Chopok South sa nachádza v obci Tále, len 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartment Chopok South sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kosodrevina - Turistická ubytovňa

6,3

Chata Kosodrevina - Turistická ubytovňa

Ubytovanie (Hostel) Chata Kosodrevina - Turistická ubytovňa. Chata Kosodrevina sa nachádza v južnej časti pohoria Chopok, 30 – 40 minút chôdze od ďalšieho parkoviska a 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Chata Kosodrevina - Turistická ubytovňa sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata tri vydry

Chata tri vydry

Ubytovanie (Horská chata) Chata tri vydry. Chata tri vydry sa nachádza v obci Tále 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Chata tri vydry sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále

Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále. Tieto apartmány sú obklopené Národným parkom Nízke Tatry a nachádzajú sa v horskej rekreačno-turistickej lokalite Trangoška. Ubytovanie Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v slovenskom meste Tále, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Tále

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 65 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Tále. Mesto Tále je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.