Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tatranská Kotlina

V slovenskom meste Tatranská Kotlina máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Tatranská Kotlina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Tatranská Kotlina

The Golden Eagle

9,5

The Golden Eagle

Ubytovanie (Apartmány) The Golden Eagle. Ubytovanie Golden Eagle sa nachádza v Tatranskej Kotline a ponúka ubytovacie jednotky vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie The Golden Eagle sa nachádza v slovenskom meste Tatranská Kotlina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Koliba

9,1

Penzion Koliba

Ubytovanie (Penzión) Penzion Koliba. Penzión Koliba, obklopený Tatranským národným parkom, sa nachádza v pešej vzdialenosti 20 minút od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Penzion Koliba sa nachádza v slovenskom meste Tatranská Kotlina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Maria

9,1

Vila Maria

Ubytovanie (Penzión) Vila Maria. Vila Maria je obklopená Belianskymi Tatrami a situovaná v obci Tatranská Kotlina. Ubytovanie Vila Maria sa nachádza v slovenskom meste Tatranská Kotlina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Tatranská Kotlina

9

Apartment Tatranská Kotlina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tatranská Kotlina. Apartmán Tatranská Kotlina ponúka ubytovanie v obci Tatranská Kotlina 28 km od Zakopaného. Kuchyňa je vybavená rúrou na pečenie. Ubytovanie Apartment Tatranská Kotlina sa nachádza v slovenskom meste Tatranská Kotlina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Javorinka

8,9

Vila Javorinka

Ubytovanie (Penzión) Vila Javorinka. Vila Javorinka sa nachádza v obci Tatranská Kotlina na úpätí hôr Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Vila Javorinka sa nachádza v slovenskom meste Tatranská Kotlina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Tatranská Kotlina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Tatranská Kotlina. Mesto Tatranská Kotlina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.