Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Telgárt

V slovenskom meste Telgárt máme celkom 26 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Telgárt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Telgárt

Penzion u Hanky

9,6

Penzion u Hanky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Hanky. Penzión u Hanky ​​sa nachádza na pokojnom mieste, iba 500 metrov od lyžiarskeho strediska Telgárt. Ubytovanie Penzion u Hanky sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

9,5

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou. Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v obci Telgárt. Ubytovanie Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VISIT TELGART | CHATA

9,5

VISIT TELGART | CHATA

Ubytovanie (Chata v prírode) VISIT TELGART | CHATA. Ubytovacie zariadenie VISIT TELGART|CHATA sa nachádza v Telgárte a pýši sa saunou. Ubytovanie VISIT TELGART | CHATA sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Club Telgárt

9,4

Apartments Club Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Club Telgárt. Apartmány Club Telgárt s terasou sa nachádzajú v Telgárte. Tatranská Lomnica je vzdialená 36 km. Ubytovanie Apartments Club Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Rejdovian

9,4

Apartmány Rejdovian

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rejdovian. Apartmány Rejdovian sa nachádzajú v meste Telgárt, medzi národnými parkmi Slovenský raj a Muránska Planina. Ubytovanie Apartmány Rejdovian sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jedlička

9,4

Jedlička

Ubytovanie (Apartmán) Jedlička. Apartmán Jedlička sa nachádza v Telgárte, 31 km od Popradu. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko a výhľad na hory. Ubytovanie Jedlička sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BEE happy

9,4

BEE happy

Ubytovanie (Apartmán) BEE happy. Ubytovacie zariadenie BEE happy sa nachádza v obci Telgárt a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BEE happy sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Classy Apartment Telgart

9,3

Classy Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Classy Apartment Telgart. Classy Apartment Telgart sa nachádza v Telgárte a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Classy Apartment Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horehronská Kúria

9,3

Horehronská Kúria

Ubytovanie (Penzión) Horehronská Kúria. Penzión Horehronská kúria s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji, 36 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Horehronská Kúria sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zubrovica

9,2

Zubrovica

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zubrovica. Ubytovacie zariadenie Zubrovica sa nachádza v obci Telgárt, 33 km od Popradu. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zubrovica sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Chata Ski Telgárt

9,2

Wellness Chata Ski Telgárt

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Chata Ski Telgárt. Ubytovacie zariadenie Wellness Chata Ski Telgárt sa nachádza v Telgárte. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Wellness Chata Ski Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Telgárt Apartmán č.12

9,1

Telgárt Apartmán č.12

Ubytovanie (Apartmán) Telgárt Apartmán č.12. Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v Telgárte. Má reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie sa nachádza 31 km od Popradu. Ubytovanie Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Telgart

9

Chata Telgart

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Telgart. Chata Telgárt sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji, 33 km od Popradu. Ubytovanie Chata Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Zubrik Telgárt

9

Chalupa Zubrik Telgárt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Zubrik Telgárt. Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v meste Telgárt a má záhradu s krytým krbom, detské ihrisko a 3 parkovacie miesta. Ubytovanie Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Ski Telgárt 2

8,6

Chata Ski Telgárt 2

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Ski Telgárt 2. Chata Ski Telgárt 2 s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji, 32 km od Popradu. Ubytovanie Chata Ski Telgárt 2 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrišov dvor

8,5

Andrišov dvor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Andrišov dvor. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v meste Telgárt v Banskobystrickom kraji a má balkón. Poprad je vzdialený 32 km. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Resort Telgárt

8,2

Holiday Resort Telgárt

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Holiday Resort Telgárt. Rezort Holiday Telgárt vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Holiday Resort Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Ski Telgárt

8,1

Apartmány Ski Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Ski Telgárt. Apartmány Ski Telgárt sa nachádzajú v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji a ponúkajú vám priamy prístup na svah a lyžiarsku školu. Ubytovanie Apartmány Ski Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie

7,3

Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie. Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Telgárt medzi Nízkymi Tatrami, Muránskou planinou a Slovenským rajom a priamo pod... Ubytovanie Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy Dom Telgart

Apartmanovy Dom Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy Dom Telgart. Boasting accommodation with a balcony, Apartmanovy Dom Telgart is located in Telgárt. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmanovy Dom Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Telgart Apartment House

Telgart Apartment House

Ubytovanie (Apartmán) Telgart Apartment House. Telgart Apartment House is set in Telgárt and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Telgart Apartment House sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Style Apartment Telgart

Style Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Style Apartment Telgart. Ubytovacie zariadenie Style Apartment Telgart, ktoré sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji, ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Style Apartment Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Apartman Ski Telgart

Wellness Apartman Ski Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Apartman Ski Telgart. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Telgárt

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Telgárt. Mesto Telgárt je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.