Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Telgárt

V slovenskom meste Telgárt máme celkom 26 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Telgárt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Telgárt

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Chalupa Margareta sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

9,7

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

Ubytovanie (Apartmán) VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT. Ubytovacie zariadenie VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion u Hanky

9,6

Penzion u Hanky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Hanky. Penzión u Hanky ​​sa nachádza na pokojnom mieste, iba 500 metrov od lyžiarskeho strediska Telgárt. Ubytovanie Penzion u Hanky sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

9,5

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou. Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v obci Telgárt. Ubytovanie Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VISIT TELGART | CHATA

9,5

VISIT TELGART | CHATA

Ubytovanie (Chata v prírode) VISIT TELGART | CHATA. Ubytovacie zariadenie VISIT TELGART|CHATA sa nachádza v Telgárte a pýši sa saunou. Ubytovanie VISIT TELGART | CHATA sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jedlička

9,4

Jedlička

Ubytovanie (Apartmán) Jedlička. Apartmán Jedlička sa nachádza v Telgárte, 31 km od Popradu. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko a výhľad na hory. Ubytovanie Jedlička sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Rejdovian

9,4

Apartmány Rejdovian

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rejdovian. Apartmány Rejdovian sa nachádzajú v meste Telgárt, medzi národnými parkmi Slovenský raj a Muránska Planina. Ubytovanie Apartmány Rejdovian sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Club Telgárt

9,4

Apartments Club Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Club Telgárt. Apartmány Club Telgárt s terasou sa nachádzajú v Telgárte. Tatranská Lomnica je vzdialená 36 km. Ubytovanie Apartments Club Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

BEE happy

9,4

BEE happy

Ubytovanie (Apartmán) BEE happy. Ubytovacie zariadenie BEE happy sa nachádza v obci Telgárt a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BEE happy sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Classy Apartment Telgart

9,3

Classy Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Classy Apartment Telgart. Classy Apartment Telgart sa nachádza v Telgárte a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Classy Apartment Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horehronská Kúria

9,3

Horehronská Kúria

Ubytovanie (Penzión) Horehronská Kúria. Penzión Horehronská kúria s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji, 36 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Horehronská Kúria sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

9,2

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

Ubytovanie (Apartmán) Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt. Podkrovný apartmán Attic 32 Telgárt sa nachádza v obci Telgárt 48 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zubrovica

9,2

Zubrovica

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zubrovica. Ubytovacie zariadenie Zubrovica sa nachádza v obci Telgárt, 33 km od Popradu. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zubrovica sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Chata Ski Telgárt

9,2

Wellness Chata Ski Telgárt

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Chata Ski Telgárt. Ubytovacie zariadenie Wellness Chata Ski Telgárt sa nachádza v Telgárte. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Wellness Chata Ski Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Telgárt Apartmán č.12

9,1

Telgárt Apartmán č.12

Ubytovanie (Apartmán) Telgárt Apartmán č.12. Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v Telgárte. Má reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie sa nachádza 31 km od Popradu. Ubytovanie Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Telgart

9

Chata Telgart

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Telgart. Chata Telgárt sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji, 33 km od Popradu. Ubytovanie Chata Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Zubrik Telgárt

9

Chalupa Zubrik Telgárt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Zubrik Telgárt. Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v meste Telgárt a má záhradu s krytým krbom, detské ihrisko a 3 parkovacie miesta. Ubytovanie Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Ski Telgárt 2

8,6

Chata Ski Telgárt 2

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Ski Telgárt 2. Chata Ski Telgárt 2 s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji, 32 km od Popradu. Ubytovanie Chata Ski Telgárt 2 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Andrišov dvor

8,5

Andrišov dvor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Andrišov dvor. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v meste Telgárt v Banskobystrickom kraji a má balkón. Poprad je vzdialený 32 km. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Resort Telgárt

8,2

Holiday Resort Telgárt

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Holiday Resort Telgárt. Rezort Holiday Telgárt vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Holiday Resort Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Ski Telgárt

8,1

Apartmány Ski Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Ski Telgárt. Apartmány Ski Telgárt sa nachádzajú v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji a ponúkajú vám priamy prístup na svah a lyžiarsku školu. Ubytovanie Apartmány Ski Telgárt sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie

7,3

Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie. Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie sa nachádza v malebnej dedinke Telgárt medzi Nízkymi Tatrami, Muránskou planinou a Slovenským rajom a priamo pod... Ubytovanie Hotel Telgárt - Turistické ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy Dom Telgart

Apartmanovy Dom Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy Dom Telgart. Boasting accommodation with a balcony, Apartmanovy Dom Telgart is located in Telgárt. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmanovy Dom Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Telgart Apartment House

Telgart Apartment House

Ubytovanie (Apartmán) Telgart Apartment House. Telgart Apartment House is set in Telgárt and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Telgart Apartment House sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Apartman Ski Telgart

Wellness Apartman Ski Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Apartman Ski Telgart. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Style Apartment Telgart

Style Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Style Apartment Telgart. Ubytovacie zariadenie Style Apartment Telgart, ktoré sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji, ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Style Apartment Telgart sa nachádza v slovenskom meste Telgárt, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Telgárt

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Telgárt. Mesto Telgárt je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.