Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Topoľčany

V slovenskom meste Topoľčany máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Topoľčany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Topoľčany

Walnut apartment with sauna and pond

9,4

Walnut apartment with sauna and pond

Ubytovanie (Penzión) Walnut apartment with sauna and pond. Orechový apartmán so saunou a rybníkom ponúka ubytovanie so záhradou, vonkajšou saunou a prírodným rybníkom. Ubytovanie Walnut apartment with sauna and pond sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman u juraja

9,2

Apartman u juraja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman u juraja. Ubytovanie Apartman u juraja sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie Apartman u juraja sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,1

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Pod Hradom Restaurant & Pension. Ubytovacie zariadenie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza 15 km od Topoľčian, v obci Podhradie, priamo pod topoľčianskym hradom. Ubytovanie Pod Hradom Restaurant & Pension sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Evan u Hoffera

9,1

Hotel Evan u Hoffera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Evan u Hoffera. Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Hotel Evan u Hoffera sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytovanie (Penzión) Batavya penzion. Penzión Batavya sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s barom. Ubytovanie Batavya penzion sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kopačka

8,4

Kopačka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Kopačka. Ubytovacie zariadenie Kopačka sa nachádza v Topoľčanoch, 49 km od Bojníc. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Kopačka sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanový dom Stummerova

8,3

Apartmanový dom Stummerova

Ubytovanie (Privát) Apartmanový dom Stummerova. Apartmánový dom Stummerova sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka záhradu a terasu. Je vzdialený 47 km od Trnavy. Ubytovanie Apartmanový dom Stummerova sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motorest Farmarik

8

Motorest Farmarik

Ubytovanie (Apartmán) Motorest Farmarik. Motorest Farmárik sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Pokochať sa môžete výhľadom do záhrady. Ubytovanie Motorest Farmarik sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kaštieľ

7,8

Hotel Kaštieľ

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaštieľ. Novo otvorený hotel Kaštieľ sa nachádza v Topoľčoch v časti Tovarníky, v príjemnom a pokojnom prostredí, hneď vedľa veľkého parku a blízko zámku Tovarníky. Ubytovanie Hotel Kaštieľ sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Koruna

7,6

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna s celoplošným bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza sa v centre mesta Topoľčany a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko a... Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Barock Restaurant & Pension

7,4

Barock Restaurant & Pension

Ubytovanie (Penzión) Barock Restaurant & Pension. Ubytovanie sa nachádza v Topoľčanoch. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Nájdete tu bar. Ubytovanie Barock Restaurant & Pension sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Puk

7

Hotel Puk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk sa nachádza v areáli zimného štadióna v Topoľčanoch len 1 km od centra mesta. Ponúka nonstop otvorený bar a recepciu. Ubytovanie Hotel Puk sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Meridiem byt

Meridiem byt

Ubytovanie (Apartmány) Meridiem byt. Located in Topoľčany, Meridiem byt provides accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. Ubytovanie Meridiem byt sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytovanie Apartmán Iveta Klacanska sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zariadený 2-izbový byt

Zariadený 2-izbový byt

Ubytovanie (Apartmán) Zariadený 2-izbový byt. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Zariadený 2-izbový byt has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Zariadený 2-izbový byt sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinná izba Stummer

Rodinná izba Stummer

Ubytovanie (Penzión) Rodinná izba Stummer. Located in Topoľčany, Rodinná izba Stummer features a garden and terrace. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Rodinná izba Stummer sa nachádza v slovenskom meste Topoľčany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Topoľčany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Topoľčany. Mesto Topoľčany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.