Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trebišov

V slovenskom meste Trebišov máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trebišov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trebišov

Privát Trebišov

9,5

Privát Trebišov

Ubytovanie (Privát) Privát Trebišov. Privát Trebišov sa nachádza v Trebišove, 44 km od mesta Sárospatak. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Trebišov sa nachádza v slovenskom meste Trebišov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Bowten

9,1

Penzion Bowten

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bowten. Penzión Bowten sa nachádza v obci Dargov a ponúka reštauráciu a tenisový kurt. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Bowten sa nachádza v slovenskom meste Trebišov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Precedens

8,9

Penzión Precedens

Ubytovanie (Penzión) Penzión Precedens. Penzión Precedens sa nachádza v obci Nový Ruskov a ponúka vám krytý bazén, saunu, vírivku a reštauráciu s barom, v ktorej si môžete vychutnať pokrmy... Ubytovanie Penzión Precedens sa nachádza v slovenskom meste Trebišov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Aqua Maria

8,5

Penzión Aqua Maria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aqua Maria. Penzión Aqua Maria sa nachádza v obci Veľaty a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Aqua Maria sa nachádza v slovenskom meste Trebišov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zemplín Trebišov

7,8

Hotel Zemplín Trebišov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zemplín Trebišov. Hotel Zemplín Trebišov sa nachádza vo vinohradníckom regióne Tokaj. Ponúka reštauráciu, kde sa každé ráno podávajú raňajky. Ubytovanie Hotel Zemplín Trebišov sa nachádza v slovenskom meste Trebišov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Trebišov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trebišov. Mesto Trebišov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.