Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trenčianske Teplice

V slovenskom meste Trenčianske Teplice máme celkom 39 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trenčianske Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trenčianske Teplice

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Treehouse Apartments

9,5

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach, 700 metrov od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Marcello

9,5

Apartmán Marcello

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marcello. Apartmán Marcello s výhľadom na mesto sa nachádza necelý 1 km od kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartmán Marcello sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú priamo v historickom centre Trenčianskych Teplíc, len 10 metrov od kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Orava sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orava- Justína

9,4

Orava- Justína

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Orava- Justína. Ubytovanie Orava-Justína sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 50 metrov od kúpeľov. Ponúka dobre vybavené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Orava- Justína sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány ORAVA-EDDA

9,4

Apartmány ORAVA-EDDA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ORAVA-EDDA. Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach a ponúkajú ubytovanie 30 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Regent Club Vila Tereza

9,4

Regent Club Vila Tereza

Ubytovanie (Penzión) Regent Club Vila Tereza. Penzión Regent Club Vila Tereza sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 2 km od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným... Ubytovanie Regent Club Vila Tereza sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PIKK Trenčianske Teplice

9,4

PIKK Trenčianske Teplice

Ubytovanie (Apartmán) PIKK Trenčianske Teplice. Ubytovacie zariadenie PIKK Trenčianske Teplice sa nachádza v bytovom dome v historickej časti Trenčianskych Teplíc, 150 metrov od pešej zóny. Ubytovanie PIKK Trenčianske Teplice sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carpe Diem

9,4

Villa Carpe Diem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Carpe Diem. Vila Carpe Diem sa nachádza v tichej časti Trenčianskych Teplíc a je obklopená Strážovskými vrchmi. Ubytovanie Villa Carpe Diem sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mary

9,4

Apartman Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mary. Apartman Mary s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou približne 500 metrov od kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach. Ubytovanie Apartman Mary sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baske Penzión

9,2

Baske Penzión

Ubytovanie (Penzión) Baske Penzión. Penzión Baske sa nachádza v kúpeľnom parku v Trenčianskych Tepliciach, iba 200 metrov od termálnych kúpeľov. Sídli v historickej novorenesančnej vile. Ubytovanie Baske Penzión sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzionlivia,Tr.teplice

9,1

Penzionlivia,Tr.teplice

Ubytovanie (Hotel) Penzionlivia,Tr.teplice. Penziónlivia, Tr.teplice sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, menej ako 1 km od kúpeľov Trenčianske Teplice, a ponúka ubytovanie s kasínom, neplatené... Ubytovanie Penzionlivia,Tr.teplice sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Panorama

9,1

Hotel Panorama

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 200 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Má fitnescentrum a bar. Ubytovanie Hotel Panorama sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Fontis Terrae

9,1

Penzion Fontis Terrae

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fontis Terrae. Penzión Fontis Terrae sa nachádza na úpätí Strážovských vrchov, 3 minúty chôdze od kúpeľnej kolonády v Trenčianskych Tepliciach a len 100 metrov od centra... Ubytovanie Penzion Fontis Terrae sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom GRAND

9,1

Apartmánový dom GRAND

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmánový dom GRAND. Apartmánový dom GRAND s terasou sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, v blízkosti kúpeľov Trenčianske Teplice. K dispozícii je v ňom bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánový dom GRAND sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Florián

9

Apartmán Florián

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Florián. Apartmán Florián sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, len 600 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmán Florián sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Margit

8,9

Hotel Margit

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Margit. Ubytovanie Hotel Margit sa nachádza na začiatku kúpeľnej kolonády v Trenčianskych Tepliciach, iba 100 metrov od centra mesta. Ubytovanie Hotel Margit sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Irene

8,9

Villa Irene

Ubytovanie (Apartmány) Villa Irene. Vila Irene sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 100 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Villa Irene sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LA DIVA residence

8,9

LA DIVA residence

Ubytovanie (Penzión) LA DIVA residence. Ubytovanie LA DIVA Residence sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 100 metrov od kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie LA DIVA residence sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natura

8,9

Natura

Ubytovanie (Hotel) Natura. Ubytovacie zariadenie Natura sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Natura sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE

8,9

APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE. APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 500 metrov od kúpeľov. Ubytovanie APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Dedinka

8,6

Apartmán Dedinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dedinka. Apartmán Dedinka sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji a má balkón. Ubytovanie Apartmán Dedinka sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cityap

8,6

Cityap

Ubytovanie (Apartmány) Cityap. Ubytovacie zariadenie Cityap sa nachádza 300 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka vám ubytovanie s barom, terasou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Cityap sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Harmona

8,6

Penzión Harmona

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmona. Penzión Harmona sa nachádza 5 minút chôdze od historického centra Trenčianskych Teplíc a len 200 metrov od kúpeľného parku s Labutím jazerom. Ubytovanie Penzión Harmona sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Pavla

8,5

Dom Pavla

Ubytovanie (Penzión) Dom Pavla. Dom Pavla sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc a len pár minút od kúpeľov a kúpeľného parku. Ubytovanie Dom Pavla sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Aqua

8,5

Penzion Aqua

Ubytovanie (Hotel) Penzion Aqua. Penzión Aqua sa nachádza v historickej budove v Trenčianskych Tepliciach, 200 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Aqua sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Zuzi

8,5

Penzión Zuzi

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zuzi. Penzión Zuzi sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 400 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Zuzi sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vila Anna

8,3

Hotel Vila Anna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vila Anna. Hotel Vila Anna sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, iba 50 metrov od mestskej promenády. Má kúpele s krytým bazénom a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Vila Anna sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garni Hotel Sonata

8,2

Garni Hotel Sonata

Ubytovanie (Penzión) Garni Hotel Sonata. Garni Hotel Sonata sa nachádza na pokojnom mieste, 200 metrov od centra Trenčianskych Teplíc a 100 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Garni Hotel Sonata sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Venezia

8,2

Penzión Venezia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Venezia. Penzión Venezia sa nachádza iba 5-minút chôdze od centra malebného kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Venezia sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Flóra

8,1

Hotel Flóra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Flóra. Hotel Flóra leží v údolí rieky Teplička a iba 6 km od železničnej stanice Trenčianska Teplá. Ubytovanie Hotel Flóra sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parkhotel na Baračke

8

Parkhotel na Baračke

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel na Baračke. Parkhotel na Baračke sa nachádza v pokojnom prostredí pri veľkom parku. Ubytovanie Parkhotel na Baračke sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion ANJEL

7,9

Penzion ANJEL

Ubytovanie (Penzión) Penzion ANJEL. Penzión ANJEL sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzion ANJEL sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Most Slávy

7,7

Hotel Most Slávy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Most Slávy. Hotel Most Slávy pozostáva z 3 víl a leží v údolí rieky Teplička, v tesnej blízkosti Mosta Slávy. Ubytovanie Hotel Most Slávy sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Baracka

Holiday Home Baracka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Baracka. Dovolenkový dom Holiday Home Baracka sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 3,9 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Ubytovanie Holiday Home Baracka sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Vila Ivana

Penzión Vila Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Ivana. Penzión Vila Ivana sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 2 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Vila Ivana sa nachádza v slovenskom meste Trenčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Trenčianske Teplice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trenčianske Teplice. Mesto Trenčianske Teplice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.