Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnavský kraj

V slovenskom meste Trnavský kraj máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trnavský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trnavský kraj

Luxury Private

Luxury Private

Ubytovanie (Penzión) Luxury Private. Set in Horná Potôň, in a building dating from 2018, Luxury Private offers a garden and guestrooms with free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytovanie Luxury Private sa nachádza v slovenskom meste Trnavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pri jazere

Chata pri jazere

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri jazere. Chata pri jazere sa nachádza v obci Horná Potôň v Trnavskom kraji a má balkón. Ponúka výhľad na jazero. Veľký Meder je vzdialený 32 km. Ubytovanie Chata pri jazere sa nachádza v slovenskom meste Trnavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lake Side Residence

Lake Side Residence

Ubytovanie (Apartmány) Lake Side Residence. Offering free WiFi and garden views, Lake Side Residence is an accommodation located in Horná Potôň. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Lake Side Residence sa nachádza v slovenskom meste Trnavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata pri jazere

Chata pri jazere

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata pri jazere. Situated in Horná Potôň, Chata pri jazere offers accommodation with a terrace. Free WiFi is offered. Ubytovanie Chata pri jazere sa nachádza v slovenskom meste Trnavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Trnavský kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trnavský kraj. Mesto Trnavský kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.