Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trstená

V slovenskom meste Trstená máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Trstená

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Trstená

Chalet Lake

9,6

Chalet Lake

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lake. Ubytovacie zariadenie Chalet Lake sa nachádza v Trstenej a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Chalet Lake sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Ústie

9,5

Apartmán Ústie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ústie. Apartmán Ústie sa nachádza v rodinnom dome na okraji časti Ústie nad Priehradou, 150 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Apartmán Ústie sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

9,2

Oravský Háj Garden Hotel & Resort

Ubytovanie (Rezort) Oravský Háj Garden Hotel & Resort. Komplex Oravský Háj Garden Hotel & Resort je situovaný uprostred pokojnej krajiny Oravy a hosťom ponúka zadarmo krytý bazén, vírivku, ako aj masáže a... Ubytovanie Oravský Háj Garden Hotel & Resort sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Prístav

9,1

Hotel Prístav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prístav. Hotel Prístav sa nachádza v Trstenej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a vybavenie na vodné športy. Ubytovanie Hotel Prístav sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Trstená

8,7

Penzion Trstená

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Trstená. Penzión Trstená s balkónom sa nachádza v obci Trstená v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Trstená sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Roháč

8,5

Hotel Roháč

Ubytovanie (Hotel) Hotel Roháč. Hotel Roháč sídli v budove z 19. storočia a ponúka vám ubytovanie v elegantných izbách s bezplatným pripojením na internet a kúpeľňou. Ubytovanie Hotel Roháč sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dovolenkový dom Ludmila

8,3

Dovolenkový dom Ludmila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom Ludmila. Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v meste Trstená, 31 km od obce Kościelisko. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Dovolenkový dom Ludmila sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Ustie

8,1

Penzion Ustie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ustie. Penzión Ustie sa nachádza v pokojnej lokalite neďaleko Trstenej, 200 metrov od Oravskej priehrady a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Penzion Ustie sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penthouse apartments

Penthouse apartments

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartments. Ubytovacie zariadenie Penthouse apartments sa nachádza v Trstenej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penthouse apartments sa nachádza v slovenskom meste Trstená, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Trstená

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Trstená. Mesto Trstená je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.