Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Turčianske Teplice

V slovenskom meste Turčianske Teplice máme celkom 27 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Turčianske Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Turčianske Teplice

Vila Familia

9,8

Vila Familia

Ubytovanie (Apartmány) Vila Familia. Vila Familia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Familia sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány u Galandu

9,7

Apartmány u Galandu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány u Galandu. Apartmány u Galandu sa nachádzajú v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Galandu sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Velvet

9,5

Privat Velvet

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Velvet. Privát Velvet sa nachádza v pokojnej časti Turčianskych Teplíc, neďaleko aquaparku. Ubytovanie Privat Velvet sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Harmónia

9,5

Vila Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Vila Harmónia. Penzión Vila Harmónia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Počas pobytu môžete využívať spoločnú kuchyňu a... Ubytovanie Vila Harmónia sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Naďka

9,5

Ubytovanie Naďka

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Naďka. Ubytovanie Naďka sa nachádza v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice, len 5 minút chôdze od kúpeľov a aquaparku Turčianske Teplice. Ubytovanie Ubytovanie Naďka sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Anesis

9,5

Penzion Anesis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Anesis. Penzión Anesis sa nachádza v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Anesis sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Palace

9,3

Royal Palace

Ubytovanie (Hotel) Royal Palace. Royal Palace bol rekonštruovaný v roku 2017 a ponúka luxusné ubytovanie v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, hneď pri parku. Ubytovanie Royal Palace sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studia Anesis

9,2

Studia Anesis

Ubytovanie (Penzión) Studia Anesis. Štúdiá Anesis sa nachádzajú v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Studia Anesis sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chateau Diva

9,2

Chateau Diva

Ubytovanie (Vily) Chateau Diva. Apartmány Chateau Diva sa nachádzajú v historickej budove z 18. storočia v Turčianskych Tepliciach, len 3 minúty jazdy autom od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Chateau Diva sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

9,2

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Turčianske Teplice-Háj. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie v súkromí a s možnosťou grilovania na mieste. Ubytovanie Holiday Home Turčianske Teplice-Háj sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v súkromí

9,1

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí sa nachádza sa v centre Turčianskych Teplíc v žilinskom kraji a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom V Zahrade

9,1

Dom V Zahrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom V Zahrade. Dom V Zahrade s výhľadom na bazén sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén, gril a terasu. Ubytovanie Dom V Zahrade sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v Háji - Jache dom

9

Apartmán v Háji - Jache dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Háji - Jache dom. Apartmán V Háji - Jache dom sa nachádza v pokojnej lokalite obce Háj, 3 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán v Háji - Jache dom sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Frizzante

9

Guest House Frizzante

Ubytovanie (Penzión) Guest House Frizzante. Penzión Frizzante s výhľadom na hory sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 24 km od Martina. Ubytovanie Guest House Frizzante sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Panda

8,8

Penzion Panda

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda. Penzión Panda sa nachádza v pokojnej lokalite Turčianskych Teplíc, 100 metrov od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Penzion Panda sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na súkromí

8,7

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie na súkromí. Toto ubytovacie zariadenie s možnosťou ubytovania s domácim zvieraťom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Solna Jaskyna

8,7

Penzion Solna Jaskyna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solna Jaskyna. Penzión Soľná jaskyňa má centrálnu polohu v Turčianskych Tepliciach, iba 200 metrov od verejných minerálnych prameňov, kúpeľov a akvaparku. Ubytovanie Penzion Solna Jaskyna sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie V Súkromi

8,6

Ubytovanie V Súkromi

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromi. Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v obci Turčiansky Michal, 2 km od Turčianskych Teplíc a 21 km od Martina. Ubytovanie Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Furmanský dvor

8,5

Furmanský dvor

Ubytovanie (Privát) Furmanský dvor. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Panda 2

8,4

Penzion Panda 2

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda 2. Penzión Anakonda sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len 100 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku, do ktorých získate zľavu. Ubytovanie Penzion Panda 2 sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Adria

8,1

Penzion Adria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adria. Penzión Adria sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 800 metrov od Aquaparku a ponúka vám záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Penzion Adria sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion oaza

7,9

Penzion oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzion oaza. Penzion oaza ponúka ubytovanie v Turčianskych Tepliciach. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Penzion oaza sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Rezident

7,8

Hotel Rezident

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rezident. Hotel Rezident sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Rezident sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bartoška

7,1

Hotel Bartoška

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bartoška. Hotel Bartoška sa nachádza v oblasti Veľkej Fatry pri obci Čremošné. Ubytovanie Hotel Bartoška sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion PANDA Tourist

Penzion PANDA Tourist

Ubytovanie (Penzión) Penzion PANDA Tourist. Set in Turčianske Teplice, Penzion PANDA Tourist has a bar and terrace. Free WiFi is provided. Ubytovanie Penzion PANDA Tourist sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Turčianske Teplice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Turčianske Teplice. Mesto Turčianske Teplice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.