Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Turčianske Teplice

V slovenskom meste Turčianske Teplice máme celkom 27 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Turčianske Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Turčianske Teplice

Vila Familia

9,8

Vila Familia

Ubytovanie (Apartmány) Vila Familia. Vila Familia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Familia sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartmán MONYA

9,7

apartmán MONYA

Ubytovanie (Apartmán) apartmán MONYA. Apartmán MONYA sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie apartmán MONYA sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány u Galandu

9,7

Apartmány u Galandu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány u Galandu. Apartmány u Galandu sa nachádzajú v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Galandu sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Velvet

9,5

Privat Velvet

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Velvet. Privát Velvet sa nachádza v pokojnej časti Turčianskych Teplíc, neďaleko aquaparku. Ubytovanie Privat Velvet sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Naďka

9,5

Ubytovanie Naďka

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Naďka. Ubytovanie Naďka sa nachádza v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice, len 5 minút chôdze od kúpeľov a aquaparku Turčianske Teplice. Ubytovanie Ubytovanie Naďka sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Harmónia

9,5

Vila Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Vila Harmónia. Penzión Vila Harmónia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Počas pobytu môžete využívať spoločnú kuchyňu a... Ubytovanie Vila Harmónia sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Anesis

9,5

Penzion Anesis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Anesis. Penzión Anesis sa nachádza v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Anesis sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Royal Palace

9,3

Royal Palace

Ubytovanie (Hotel) Royal Palace. Royal Palace bol rekonštruovaný v roku 2017 a ponúka luxusné ubytovanie v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, hneď pri parku. Ubytovanie Royal Palace sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studia Anesis

9,2

Studia Anesis

Ubytovanie (Penzión) Studia Anesis. Štúdiá Anesis sa nachádzajú v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Studia Anesis sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chateau Diva

9,2

Chateau Diva

Ubytovanie (Vily) Chateau Diva. Apartmány Chateau Diva sa nachádzajú v historickej budove z 18. storočia v Turčianskych Tepliciach, len 3 minúty jazdy autom od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Chateau Diva sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v súkromí

9,1

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí sa nachádza sa v centre Turčianskych Teplíc v žilinskom kraji a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom V Zahrade

9,1

Dom V Zahrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom V Zahrade. Dom V Zahrade s výhľadom na bazén sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén, gril a terasu. Ubytovanie Dom V Zahrade sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán v Háji - Jache dom

9

Apartmán v Háji - Jache dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Háji - Jache dom. Apartmán V Háji - Jache dom sa nachádza v pokojnej lokalite obce Háj, 3 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán v Háji - Jache dom sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Frizzante

9

Guest House Frizzante

Ubytovanie (Penzión) Guest House Frizzante. Penzión Frizzante s výhľadom na hory sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 24 km od Martina. Ubytovanie Guest House Frizzante sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Adrianka

9

Apartmán Adrianka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Adrianka. Apartmán Adrianka sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartmán Adrianka sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Panda

8,8

Penzion Panda

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda. Penzión Panda sa nachádza v pokojnej lokalite Turčianskych Teplíc, 100 metrov od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Penzion Panda sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Solna Jaskyna

8,7

Penzion Solna Jaskyna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solna Jaskyna. Penzión Soľná jaskyňa má centrálnu polohu v Turčianskych Tepliciach, iba 200 metrov od verejných minerálnych prameňov, kúpeľov a akvaparku. Ubytovanie Penzion Solna Jaskyna sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie na súkromí

8,7

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie na súkromí. Toto ubytovacie zariadenie s možnosťou ubytovania s domácim zvieraťom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie V Súkromi

8,6

Ubytovanie V Súkromi

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromi. Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v obci Turčiansky Michal, 2 km od Turčianskych Teplíc a 21 km od Martina. Ubytovanie Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Furmanský dvor

8,5

Furmanský dvor

Ubytovanie (Privát) Furmanský dvor. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Panda 2

8,4

Penzion Panda 2

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda 2. Penzión Anakonda sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len 100 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku, do ktorých získate zľavu. Ubytovanie Penzion Panda 2 sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pod orechom

8,3

Penzión Pod orechom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod orechom. Penzión Pod orechom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzión Pod orechom sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Adria

8,1

Penzion Adria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adria. Penzión Adria sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 800 metrov od Aquaparku a ponúka vám záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Penzion Adria sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Vyšehrad

8

Hotel Vyšehrad

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vyšehrad. Hotel Vyšehrad sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Vyšehrad sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion oaza

7,9

Penzion oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzion oaza. Penzion oaza ponúka ubytovanie v Turčianskych Tepliciach. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Penzion oaza sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Rezident

7,8

Hotel Rezident

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rezident. Hotel Rezident sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Rezident sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bartoška

7,1

Hotel Bartoška

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bartoška. Hotel Bartoška sa nachádza v oblasti Veľkej Fatry pri obci Čremošné. Ubytovanie Hotel Bartoška sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Novstav Turčianske Teplice

6,3

Penzión Novstav Turčianske Teplice

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Novstav Turčianske Teplice. Penzión Novstav Turčianske Teplice sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzión Novstav Turčianske Teplice sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion PANDA Tourist

Penzion PANDA Tourist

Ubytovanie (Penzión) Penzion PANDA Tourist. Set in Turčianske Teplice, Penzion PANDA Tourist has a bar and terrace. Free WiFi is provided. Ubytovanie Penzion PANDA Tourist sa nachádza v slovenskom meste Turčianske Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Turčianske Teplice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Turčianske Teplice. Mesto Turčianske Teplice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.