Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tvrdošín

V slovenskom meste Tvrdošín máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Tvrdošín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Tvrdošín

Apartmány Orava - Zuberec

9,7

Apartmány Orava - Zuberec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Orava - Zuberec. Apartmány Orava sa nachádzajú v Tvrdošíne. Využívať v nich môžete bezplatné Wi-Fi. Mesto Zakopané je vzdialené 24 km. Ubytovanie Apartmány Orava - Zuberec sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát u Zdenky

9,4

Privát u Zdenky

Ubytovanie (Penzión) Privát u Zdenky. Ubytovanie sa nachádza v Tvrdošíne v časti Lukáčiková, len 5 km od Oravskej vodnej nádrže. Ubytovanie Privát u Zdenky sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Penzión Fortuna

9,1

Guest House Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Guest House Penzión Fortuna. Penzión Fortuna sa nachádza v Tvrdošíne pri Oravskej priehrade. Ponúka vám reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, záhradu a gril. Ubytovanie Guest House Penzión Fortuna sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Koliba Hubertka

9,1

Koliba Hubertka

Ubytovanie (Penzión) Koliba Hubertka. Koliba Hubertka ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, reštauráciou a terasou v Tvrdošíne, 15 km od mesta Zakopané. Ubytovanie Koliba Hubertka sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Limba CTT

8,7

Hotel Limba CTT

Ubytovanie (Hotel) Hotel Limba CTT. Hotel Limba CTT sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné fitnescentrum. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Limba CTT sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Antoni

8,3

Privat Antoni

Ubytovanie (Apartmán) Privat Antoni. Ubytovacie zariadenie Privát Antoni sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, so sezónnym vonkajším bazénom, s... Ubytovanie Privat Antoni sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman BIKER

Apartman BIKER

Ubytovanie (Apartmán) Apartman BIKER. Apartman BIKER is located in Tvrdošín. The apartment features garden views and is 40 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Apartman BIKER sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Zuberec

Chalet Zuberec

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Zuberec. Featuring accommodation with a balcony, Chalet Zuberec is located in Tvrdošín. Guests may enjoy free WiFi. The chalet features a flat-screen TV. Ubytovanie Chalet Zuberec sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tom

Apartman Tom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tom. Apartmán Tom sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka ubytovanie s balkónom. Počas pobytu môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartman Tom sa nachádza v slovenskom meste Tvrdošín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Tvrdošín

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Tvrdošín. Mesto Tvrdošín je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.