Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Važec

V slovenskom meste Važec máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Važec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Važec

Vila Rhea

9,6

Vila Rhea

Ubytovanie (Privát) Vila Rhea. Vila Rhea s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi vo Važci, 27 km od Zakopaného. Ubytovanie Vila Rhea sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán 501

9,6

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Važec, 26 km od Popradu. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Priamo na mieste si môžete prenajať bicykle. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smrek 56

9,2

Apartment Smrek 56

Ubytovanie (Privát) Apartment Smrek 56. Apartment Smrek 56 sa nachádza v Štrbskom Plese, iba 1,6 km od Štrbského Plesa. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Smrek 56 sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Važec

9

Penzion Važec

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Važec. Hotel Važec sa nachádza v obci Važec. Važecká jaskyňa a je vzdialená 700 metrov. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Penzion Važec sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Chio

8,4

Hotel Chio

Ubytovanie (Hotel) Hotel Chio. Hotel Chio sa nachádza vo Važci a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hotel Chio sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Violet

8,4

Ubytovanie Violet

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Violet. Ubytovanie Violet ponúka ubytovanie vo Važci. Počas pobytu v ubytovacom zariadení môžete zdarma využívať súkromné parkovisko i Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Violet sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

6,4

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry. Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoké Tatry sa nachádza vo Važci a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Važec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Važec. Mesto Važec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.