Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Važec

V slovenskom meste Važec máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Važec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Važec

Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry

9,9

Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry. Ubytovacie zariadenie Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry sa nachádza v obci Važec a ponúka gril. Ubytovanie Chalupa ALŽBETKA so saunou, krbom, výhľadom na Tatry sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Rhea

9,6

Vila Rhea

Ubytovanie (Privát) Vila Rhea. Vila Rhea s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi vo Važci, 27 km od Zakopaného. Ubytovanie Vila Rhea sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 501

9,6

Apartmán 501

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán 501. Apartmán 501 sa nachádza v obci Važec, 26 km od Popradu. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Priamo na mieste si môžete prenajať bicykle. Ubytovanie Apartmán 501 sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Smrek 56

9,2

Apartment Smrek 56

Ubytovanie (Privát) Apartment Smrek 56. Apartment Smrek 56 sa nachádza v Štrbskom Plese, iba 1,6 km od Štrbského Plesa. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Smrek 56 sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Violet

8,4

Ubytovanie Violet

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Violet. Ubytovanie Violet ponúka ubytovanie vo Važci. Počas pobytu v ubytovacom zariadení môžete zdarma využívať súkromné parkovisko i Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Violet sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

6,4

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry. Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoké Tatry sa nachádza vo Važci a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Važec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Važec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Važec. Mesto Važec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.