Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľká Franková

V slovenskom meste Veľká Franková máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Veľká Franková

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Veľká Franková

Ubytovanie U Emila

9,8

Ubytovanie U Emila

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Emila. Ubytovanie U Emila sa nachádza vo Veľkej Frankovej. K rôznymi zariadeniami patrí záhrada a spoločný salónik. Ubytovanie Ubytovanie U Emila sa nachádza v slovenskom meste Veľká Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

8,5

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

Ubytovanie (Dovolenkový dom) OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS. Ubytovacie zariadenie OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS sa nachádza vo Veľkej Frankovej v Prešovskom kraji a má záhradu. Zakopané je vzdialené 26 km. Ubytovanie OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS sa nachádza v slovenskom meste Veľká Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Marta

Chata Marta

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Marta. Chata Marta sa nachádza v obci Veľká Franková v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Marta sa nachádza v slovenskom meste Veľká Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Veľká Franková

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Veľká Franková. Mesto Veľká Franková je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.