Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Veľký Krtíš

V slovenskom meste Veľký Krtíš máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Veľký Krtíš

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Veľký Krtíš

Apartman BEA, SNP 12 Veľký Krtíš

9,1

Apartman BEA, SNP 12 Veľký Krtíš

Ubytovanie (Apartmán) Apartman BEA, SNP 12 Veľký Krtíš. Ubytovacie zariadenie Apartman BEA, SNP 12 Veľký Krtíš sa nachádza vo Veľkom Krtíši. Ubytovanie je vzdialené 44 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Apartman BEA, SNP 12 Veľký Krtíš sa nachádza v slovenskom meste Veľký Krtíš, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Kastiel

8,1

Penzion Kastiel

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kastiel. Penzión Kaštieľ sa nachádza vo Veľkom Krtíši, 300 metrov od centra mesta. Ubytovanie Penzion Kastiel sa nachádza v slovenskom meste Veľký Krtíš, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión u Vinára

7,2

Penzión u Vinára

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Vinára. Penzión u Vinára sa nachádza vo Veľkom Krtíši. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, rodinné izby, terasu a klimatizované izby, z... Ubytovanie Penzión u Vinára sa nachádza v slovenskom meste Veľký Krtíš, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Veľký Krtíš

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Veľký Krtíš. Mesto Veľký Krtíš je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.