Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vernár

V slovenskom meste Vernár máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vernár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vernár

Hotel Studničky

9,5

Hotel Studničky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Studničky. Hotel Studničky sa nachádza v obci Vernár, len 50 metrov od lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky. Ubytovanie Hotel Studničky sa nachádza v slovenskom meste Vernár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion u Šimona

9,5

Penzion u Šimona

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Šimona. Penzión u Šimona sa nachádza v obci Vernár, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Studničky. Ubytovanie Penzion u Šimona sa nachádza v slovenskom meste Vernár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Sabina

9,3

Penzion Sabina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sabina. Penzión Sabina sa nachádza v obci Vernár v Národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie Penzion Sabina sa nachádza v slovenskom meste Vernár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adare

8,6

Apartment Adare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adare. Ubytovacie zariadenie Apartment Adare sa nachádza v obci Vernár. Ubytovanie je vzdialené 19 km od Popradu. Ubytovanie Apartment Adare sa nachádza v slovenskom meste Vernár, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vernár

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vernár. Mesto Vernár je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.