Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vinné

V slovenskom meste Vinné máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vinné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vinné

Apartmany u Janka Vinné Jazero

9,1

Apartmany u Janka Vinné Jazero

Ubytovanie (Penzión) Apartmany u Janka Vinné Jazero. Ubytovacie zariadenie Apartmány u Janka Vinné Jazero sa nachádza pri pláži v obci Vinné a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartmany u Janka Vinné Jazero sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Prameň

9

Penzión Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Prameň. Penzión Prameň sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera v turistickej oblasti Šírava. Ubytovanie Penzión Prameň sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

8,9

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zelená - Zemplínska Šírava. Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v obci Vinné, 34 km od mesta Humenné. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vinné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vinné. Mesto Vinné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.