Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vinné

V slovenskom meste Vinné máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vinné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vinné

Apartmany u Janka Vinné Jazero

9,1

Apartmany u Janka Vinné Jazero

Ubytovanie (Penzión) Apartmany u Janka Vinné Jazero. Ubytovacie zariadenie Apartmány u Janka Vinné Jazero sa nachádza pri pláži v obci Vinné a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartmany u Janka Vinné Jazero sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Šírava

9

Chata Šírava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Šírava. Ubytovanie Chata Šírava sa nachádza v obci Vinné a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Šírava sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Prameň

9

Penzión Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Prameň. Penzión Prameň sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera v turistickej oblasti Šírava. Ubytovanie Penzión Prameň sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava

9

LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Apartmány) LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava. Ubytovacie zariadenie LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava sa nachádza v Michalovciach a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

8,9

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zelená - Zemplínska Šírava. Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v obci Vinné, 34 km od mesta Humenné. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata Modrá

8,7

chata Modrá

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata Modrá. Set in Vinné in the Košický kraj region, chata Modrá has a balcony. Ubytovanie chata Modrá sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Iva Šírava

Chata Iva Šírava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Iva Šírava. Ubytovacie zariadenie Chata Iva Šírava sa nachádza v obci Vinné v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Iva Šírava sa nachádza v slovenskom meste Vinné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vinné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vinné. Mesto Vinné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.