Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vitanová

V slovenskom meste Vitanová máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vitanová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vitanová

Ubytovanie u Ferka

9,8

Ubytovanie u Ferka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Ferka. Ubytovanie u Ferka sa nachádza v obci Vitanová v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Ferka sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MiniResort VITA NUOVA

9,6

MiniResort VITA NUOVA

Ubytovanie (Dovolenkové domy) MiniResort VITA NUOVA. Dovolenkové domy MiniResort VITA NUOVA sa nachádzajú v obci Vitanová. K dispozícii v nich máte priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie MiniResort VITA NUOVA sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpský dom Vitanová

8,9

Alpský dom Vitanová

Ubytovanie (Penzión) Alpský dom Vitanová. Alpský dom Vitanová sa nachádza v rovnomennej obci a k dispozícii tu máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Alpský dom Vitanová sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Erika

8,7

Ubytovanie Erika

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Erika. Ubytovanie Erika vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril, terasu a možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Nachádza sa v obci Vitanová. Ubytovanie Ubytovanie Erika sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Goral Oravice

8,4

Apartmány Goral Oravice

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Goral Oravice. Apartmány Goral Oravice sa nachádzajú v obci Vitanová, 47 km od Liptovského Mikuláša a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Goral Oravice sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orava Hotel

8,4

Orava Hotel

Ubytovanie (Hotel) Orava Hotel. Hotel Orava sa nachádza v obci Vitanová na Orave, 2 km od lyžiarskeho strediska Vitanová. Ubytovanie Orava Hotel sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Zelený Dom

8,2

Penzion Zelený Dom

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zelený Dom. Penzión Zelený Dom sa nachádza v obci Vitanová v žilinskom kraji. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion Zelený Dom sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Bartoš

7,8

Chalupa Bartoš

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Bartoš. Chalupa Bartoš sa nachádza v obci Vitanová a ponúka gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Chalupa Bartoš sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gobor

Hotel Gobor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gobor. Hotel Gobor sa nachádza na Orave, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Vitanová a 5 km od termálneho kúpaliska a lyžiarskeho strediska Oravice. Ubytovanie Hotel Gobor sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vitanová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vitanová. Mesto Vitanová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.