Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vitanová

V slovenskom meste Vitanová máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vitanová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vitanová

Ubytovanie u Ferka

9,8

Ubytovanie u Ferka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Ferka. Ubytovanie u Ferka sa nachádza v obci Vitanová v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Ferka sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

MiniResort VITA NUOVA

9,6

MiniResort VITA NUOVA

Ubytovanie (Dovolenkové domy) MiniResort VITA NUOVA. Dovolenkové domy MiniResort VITA NUOVA sa nachádzajú v obci Vitanová. K dispozícii v nich máte priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie MiniResort VITA NUOVA sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Alpský dom Vitanová

8,9

Alpský dom Vitanová

Ubytovanie (Penzión) Alpský dom Vitanová. Alpský dom Vitanová sa nachádza v rovnomennej obci a k dispozícii tu máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Alpský dom Vitanová sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Erika

8,7

Ubytovanie Erika

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Erika. Ubytovanie Erika vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril, terasu a možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Nachádza sa v obci Vitanová. Ubytovanie Ubytovanie Erika sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Goral Oravice

8,4

Apartmány Goral Oravice

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Goral Oravice. Apartmány Goral Oravice sa nachádzajú v obci Vitanová, 47 km od Liptovského Mikuláša a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Goral Oravice sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Orava Hotel

8,4

Orava Hotel

Ubytovanie (Hotel) Orava Hotel. Hotel Orava sa nachádza v obci Vitanová na Orave, 2 km od lyžiarskeho strediska Vitanová. Ubytovanie Orava Hotel sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Zelený Dom

8,2

Penzion Zelený Dom

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zelený Dom. Penzión Zelený Dom sa nachádza v obci Vitanová v žilinskom kraji. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion Zelený Dom sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Bartoš

7,8

Chalupa Bartoš

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Bartoš. Chalupa Bartoš sa nachádza v obci Vitanová a ponúka gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Chalupa Bartoš sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Gobor

Hotel Gobor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gobor. Hotel Gobor sa nachádza na Orave, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Vitanová a 5 km od termálneho kúpaliska a lyžiarskeho strediska Oravice. Ubytovanie Hotel Gobor sa nachádza v slovenskom meste Vitanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vitanová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vitanová. Mesto Vitanová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.