Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vlachy

V slovenskom meste Vlachy máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vlachy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vlachy

Rezort Zvernica

9,8

Rezort Zvernica

Ubytovanie (Apartmán) Rezort Zvernica. Rezort Zvernica sa nachádza v obci Vlachy a ponúka záhradu, gril a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Rezort Zvernica sa nachádza v slovenskom meste Vlachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Kasandra

9,6

Villa Kasandra

Ubytovanie (Chata v prírode) Villa Kasandra. Ubytovanie Villa Kasandra sa nachádza v obci Vlachy, 24 km od Liptovského Jána. Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Kasandra sa nachádza v slovenskom meste Vlachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa ŠŠ

9,2

Chalupa ŠŠ

Ubytovanie (Privát) Chalupa ŠŠ. Chalupa ŠŠ sa nachádza v obci Vlachy, 24 km od Liptovského Jána a ponúka hosťom sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa ŠŠ sa nachádza v slovenskom meste Vlachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Pod Marou

8,7

Ubytovanie Pod Marou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Pod Marou. Ubytovanie Pod Marou sa nachádza v obci Vlachy a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Pod Marou sa nachádza v slovenskom meste Vlachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Viki

Vila Viki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Viki. Vila Viki sa nachádza v obci Vlachy v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Vila Viki sa nachádza v slovenskom meste Vlachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vlachy

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vlachy. Mesto Vlachy je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.