Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrbov

V slovenskom meste Vrbov máme celkom 18 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vrbov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vrbov

Privat Bartky

9,7

Privat Bartky

Ubytovanie (Apartmány) Privat Bartky. Privát Bartky sa nachádza v obci Vrbov, 1 km od termálnych kúpeľov Vrbov. Ubytovanie Privat Bartky sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman JulRich

9,7

Apartman JulRich

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman JulRich. Ubytovanie Apartman JulRich sa nachádza vo Vrbove, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartman JulRich sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát JOZEF

9,6

Privát JOZEF

Ubytovanie (Privát) Privát JOZEF. Privát JOZEF so záhradou a terasou sa nachádza v obci Vrbov, neďaleko termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Privát JOZEF sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garni Limbový Dvor

9,5

Garni Limbový Dvor

Ubytovanie (Penzión) Garni Limbový Dvor. Penzión Garni Limbový Dvor sa nachádza v meste Vrbov, 800 metrov od vrbovských termálnych kúpeľov. Ubytovanie Garni Limbový Dvor sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Žltý dom Vrbov

9,4

Žltý dom Vrbov

Ubytovanie (Privát) Žltý dom Vrbov. Zariadenie Žltý dom Vrbov sa nachádza sa v obci Vrbov a ponúka vám domáce ubytovanie, záhradu s grilom, terasu, úschovňu lyží a detské ihrisko. Ubytovanie Žltý dom Vrbov sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Menhard

9,4

Hotel Menhard

Ubytovanie (Hotel) Hotel Menhard. Hotel Menhard sa nachádza v centre obce Vrbov, 5 minút chôdze od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Hotel Menhard sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát DaS

9,4

Privát DaS

Ubytovanie (Apartmán) Privát DaS. Ubytovacie zariadenie Privát DaS s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Vrbov v Prešovskom kraji. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát DaS sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Vrbov 23

9,4

Privat Vrbov 23

Ubytovanie (Privát) Privat Vrbov 23. Privát Vrbov 23 sa nachádza necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ponúka spoločenskú miestnosť, terasu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Privat Vrbov 23 sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Orim

9,3

Privát Orim

Ubytovanie (Privát) Privát Orim. Privát Orim sa nachádza vo Vrbove a ponúka ubytovanie s TV, bezplatným Wi-Fi a parkoviskom zdarma na mieste. Ubytovanie Privát Orim sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat 261 Vrbov

9,2

Privat 261 Vrbov

Ubytovanie (Privát) Privat 261 Vrbov. Ubytovacie zariadenie Privat 261 Vrbov sa nachádza v obci Vrbov a má výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat 261 Vrbov sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Julia

9,2

Privat Julia

Ubytovanie (Penzión) Privat Julia. Ubytovacie zariadenie Privát Júlia sa nachádza v pokojnej lokalite, 500 metrov od termálneho kúpaliska vo Vrbove. Ubytovanie Privat Julia sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Magda

8,9

Apartmánový dom Magda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Magda. Apartmánový dom Magda sa nachádza vo Vrbove, len 700 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartmánový dom Magda sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Migáč

8,9

Privát Migáč

Ubytovanie (Privát) Privát Migáč. Privát Migáč sa nachádza v obci Vrbov, vo vzdialenosti len 700 metrov od hlavného vchodu do akvaparku Thermal Park Vrbov. Ubytovanie Privát Migáč sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión *Mária VRBOV 213

8,8

Penzión *Mária VRBOV 213

Ubytovanie (Penzión) Penzión *Mária VRBOV 213. Penzión *Mária VRBOV 213 sa nachádza v obci Vrbov, 500 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Penzión *Mária VRBOV 213 sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U Katky

8,6

U Katky

Ubytovanie (Bed and breakfast) U Katky. Ubytovacie zariadenie U Katky sa nachádza vo Vrbove, v Prešovskom kraji a necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie U Katky sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Paťko Vrbov

8,3

Penzion Paťko Vrbov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Paťko Vrbov. Penzión Paťko Vrbov sa nachádza vo Vrbove, 600 metrov od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Penzion Paťko Vrbov sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Magda

8,3

Apartmánový dom Magda

Ubytovanie (Privát) Apartmánový dom Magda. Apartmánový dom Magda sa nachádza v obci Vrbov v prešovskom kraji, necelý 1 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Ubytovanie Apartmánový dom Magda sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Alexander

Apartmány Alexander

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alexander. Located in Vrbov in the Prešovský kraj region, Apartmány Alexander has a terrace. Ubytovanie Apartmány Alexander sa nachádza v slovenskom meste Vrbov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vrbov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vrbov. Mesto Vrbov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.