Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vrútky

V slovenskom meste Vrútky máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vrútky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vrútky

Penzión Marco Polo

8,6

Penzión Marco Polo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Marco Polo. Penzión Marco Polo ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle, bar a spoločný salónik vo Vrútkach. Ubytovanie Penzión Marco Polo sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Koras

7,9

Penzión Koras

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koras. Penzión Koras sa nachádza vo Vrútkach, 50 metrov od rieky Turiec. Ubytovanie Penzión Koras sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pierko

7,7

Chata Pierko

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Pierko. Chata Pierko sa nachádza vo Vrútkach, 47 km od Bešeňovej. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Chata Pierko sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Burra

7,7

Penzion Burra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Burra. Penzión Burra sa nachádza v centre mesta Vrútky a ponúka zábavné centrum Burra, kasíno, pohostinstvo a internetovú kaviareň. Ubytovanie Penzion Burra sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Julianin Dvor

Julianin Dvor

Ubytovanie (Penzión) Julianin Dvor. Julianin Dvor features a bar and a garden in Vrútky. Free WiFi is at guests' disposal. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytovanie Julianin Dvor sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovňa DOMOVINA

Ubytovňa DOMOVINA

Ubytovanie (Hostel) Ubytovňa DOMOVINA. Ubytovňa DOMOVINA sa nachádza vo Vrútkach a ponúka spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovňa DOMOVINA sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček pod Martinskými hoľami

Domček pod Martinskými hoľami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pod Martinskými hoľami. Domček pod Martinskými hoľami sa nachádza vo Vrútkach. Ubytovanie je vzdialené 17 km od Žiliny. Parkovať môžete na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Domček pod Martinskými hoľami sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Julianin Dvor - Vrútky

Julianin Dvor - Vrútky

Ubytovanie (Penzión) Julianin Dvor - Vrútky. Boasting a bar and a garden, Julianin Dvor - Vrútky is set in Vrútky. Free WiFi is included. At the guest house, rooms come with a wardrobe. Ubytovanie Julianin Dvor - Vrútky sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartman Bernat

apartman Bernat

Ubytovanie (Apartmán) apartman Bernat. Ubytovacie zariadenie apartman Bernat sa nachádza vo Vrútkach v Žilinskom kraji a ponúka balkón, výhľad do záhrady a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie apartman Bernat sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Anka

Chata Anka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anka. Chata Anka s výhľadom do záhrady sa nachádza vo Vrútkach, 33 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Chata Anka sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Deluxe Suite Apartment

Deluxe Suite Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Suite Apartment. Located in Vrútky, Deluxe Suite Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Deluxe Suite Apartment sa nachádza v slovenskom meste Vrútky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vrútky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vrútky. Mesto Vrútky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.