Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Východná

V slovenskom meste Východná máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Východná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Východná

Privat Sabaka

9,5

Privat Sabaka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Sabaka. Privat Sabaka sa nachádza vo Východnej na Liptove a ponúka panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Privat Sabaka sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ujastraba

9,4

Ujastraba

Ubytovanie (Chata v prírode) Ujastraba. Ubytovacie zariadenie Ujastraba sa nachádza vo Východnej v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHATKA VÝCHODNÁ

9

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA VÝCHODNÁ. CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v obci Východná, v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkoviskom. Ubytovanie CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday House under Tatra's Mountain's

Holiday House under Tatra's Mountain's

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House under Tatra's Mountain's. Situated in Východná in the Žilinský kraj region, Holiday House under Tatra's Mountain's features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday House under Tatra's Mountain's sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Východná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Východná. Mesto Východná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.