Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Východná

V slovenskom meste Východná máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Východná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Východná

Privát Ján

9,7

Privát Ján

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privát Ján. Tento dovolenkový dom sa nachádza vo Východnej, 33 km od Aquacity Poprad. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Sabaka

9,5

Privat Sabaka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Sabaka. Privat Sabaka sa nachádza vo Východnej na Liptove a ponúka panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Privat Sabaka sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ujastraba

9,4

Ujastraba

Ubytovanie (Chata v prírode) Ujastraba. Ubytovacie zariadenie Ujastraba sa nachádza vo Východnej v Žilinskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Ujastraba sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHATKA VÝCHODNÁ

9

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA VÝCHODNÁ. CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v obci Východná, v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkoviskom. Ubytovanie CHATKA VÝCHODNÁ sa nachádza v slovenskom meste Východná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Východná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Východná. Mesto Východná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.