Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyhne

V slovenskom meste Vyhne máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyhne

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyhne

KOPA

9,7

KOPA

Ubytovanie (Apartmán) KOPA. Ubytovacie zariadenie KOPA s výhľadom do záhrady sa nachádza asi 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne a ponúka ubytovanie s patiom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie KOPA sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom Vyhne

9,3

Rekreačný dom Vyhne

Ubytovanie (Apartmán) Rekreačný dom Vyhne. Rekreačný dom v obci Vyhne sa nachádza v oblasti nedotknutej prírody Štiavnických vrchov a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním, kaviareň... Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Vyhne

9,3

Drevenica Vyhne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Vyhne. Drevenica Vyhne sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ponúka vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, záhradu a terasu. Ubytovanie Drevenica Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión na Slnečnej stráni

9,1

Penzión na Slnečnej stráni

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Slnečnej stráni. Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v obci Vyhne, 600 metrov od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Bellevue

8,8

Apartmánový dom Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Bellevue. Tento apartmán sa nachádza 1,3 km od Vodného raja vo Vyhniach a ponúka terasu s výhľadom na hory. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Michaela

8,8

Penzión Michaela

Ubytovanie (Penzión) Penzión Michaela. Penzión Michaela sa nachádza v obci Vyhne 1,1 km od Vodného raja Vyhne. Ubytovanie Penzión Michaela sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Sitno

8,7

Hotel Sitno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sitno. Hotel Sitno v obci Vyhne sa nachádza uprostred príjemného prostredia hôr Banskej Štiavnice, 15 km od historického mesta Banská Štiavnica a ponúka vám... Ubytovanie Hotel Sitno sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Termál

8,4

Hotel Termál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Termál. Hotel Termál sa nachádza medzi Štiavnickými vrchmi. V hoteli nájdete moderné kúpeľné a wellness centrum so širokou ponukou sáun, masáží a kúpeľných... Ubytovanie Hotel Termál sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Vyhne

8,2

Chata Vyhne

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vyhne. Chata Vyhne sa nachádza v pokojnej oblasti v obci Vyhne, iba 100 metrov od akvaparku Vodný Raj a ponúka hosťom plne vybavenú chalupu a záhradu s grilom. Ubytovanie Chata Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Alma

8,1

Apartmány Alma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alma. Apartmány Alma sa nachádzajú 400 metrov od Vodného raja Vyhne a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou. Ubytovanie Apartmány Alma sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellnesska Vyhne

Wellnesska Vyhne

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wellnesska Vyhne. Set within 200 metres of Water Paradise Vyhne in Vyhne, Wellnesska Vyhne offers accommodation with a kitchen. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Wellnesska Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyhne

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyhne. Mesto Vyhne je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.