Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyhne

V slovenskom meste Vyhne máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyhne

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyhne

KOPA

9,7

KOPA

Ubytovanie (Apartmán) KOPA. Ubytovacie zariadenie KOPA s výhľadom do záhrady sa nachádza asi 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne a ponúka ubytovanie s patiom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie KOPA sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačný dom Vyhne

9,3

Rekreačný dom Vyhne

Ubytovanie (Apartmán) Rekreačný dom Vyhne. Rekreačný dom v obci Vyhne sa nachádza v oblasti nedotknutej prírody Štiavnických vrchov a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním, kaviareň... Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica Vyhne

9,3

Drevenica Vyhne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Vyhne. Drevenica Vyhne sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ponúka vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, záhradu a terasu. Ubytovanie Drevenica Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión na Slnečnej stráni

9,1

Penzión na Slnečnej stráni

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Slnečnej stráni. Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v obci Vyhne, 600 metrov od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Bellevue

8,8

Apartmánový dom Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Bellevue. Tento apartmán sa nachádza 1,3 km od Vodného raja vo Vyhniach a ponúka terasu s výhľadom na hory. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sitno

8,7

Hotel Sitno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sitno. Hotel Sitno v obci Vyhne sa nachádza uprostred príjemného prostredia hôr Banskej Štiavnice, 15 km od historického mesta Banská Štiavnica a ponúka vám... Ubytovanie Hotel Sitno sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Termál

8,4

Hotel Termál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Termál. Hotel Termál sa nachádza medzi Štiavnickými vrchmi. V hoteli nájdete moderné kúpeľné a wellness centrum so širokou ponukou sáun, masáží a kúpeľných... Ubytovanie Hotel Termál sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Vyhne

8,2

Chata Vyhne

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vyhne. Chata Vyhne sa nachádza v pokojnej oblasti v obci Vyhne, iba 100 metrov od akvaparku Vodný Raj a ponúka hosťom plne vybavenú chalupu a záhradu s grilom. Ubytovanie Chata Vyhne sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Alma

8,1

Apartmány Alma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alma. Apartmány Alma sa nachádzajú 400 metrov od Vodného raja Vyhne a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou. Ubytovanie Apartmány Alma sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

cerveny dom

cerveny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) cerveny dom. Červený dom ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, záhradou a patiom, asi 1,5 km od Vodného raja Vyhne. Ubytovanie cerveny dom sa nachádza v slovenskom meste Vyhne, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyhne

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyhne. Mesto Vyhne je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.