Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Šuňava

V slovenskom meste Vyšná Šuňava máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Apartman Zatura

9,4

Apartman Zatura

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zatura. Apartmán Zatura sa nachádza v obci Vyšná Šuňava, 23 km od Popradu. K dispozícii je súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Apartman Zatura sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom pod Tatrami

9,2

Dom pod Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom pod Tatrami. Dom pod Tatrami sa nachádza v obci Vyšná Šuňava a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Súčasťou tohto dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Dom pod Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chalupa Šuňava

8,6

chalupa Šuňava

Ubytovanie (Vidiecky dom) chalupa Šuňava. Ubytovacie zariadenie chalupa Šuňava sa nachádza vo Vyšnej Šuňave, v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie chalupa Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatry na dlani

Tatry na dlani

Ubytovanie (Apartmány) Tatry na dlani. Ubytovacie zariadenie Tatry na dlani sa nachádza vo Vyšnej Šuňave v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Tatry na dlani sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie (Vila) Ubytovanie Tatry - Šuňava. Located in Vyšná Šuňava, Ubytovanie Tatry - Šuňava offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ubytovanie Tatry - Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšná Šuňava. Mesto Vyšná Šuňava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.