Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšná Šuňava

V slovenskom meste Vyšná Šuňava máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Apartmán Šuňava

9,6

Apartmán Šuňava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Šuňava. Apartmán Šuňava sa nachádza v obci Šuňava v Prešovskom kraji a ponúka záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartmán Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Zatura

9,4

Apartman Zatura

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zatura. Apartmán Zatura sa nachádza v obci Vyšná Šuňava, 23 km od Popradu. K dispozícii je súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Apartman Zatura sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom pod Tatrami

9,2

Dom pod Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom pod Tatrami. Dom pod Tatrami sa nachádza v obci Vyšná Šuňava a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Súčasťou tohto dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Dom pod Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chalupa Šuňava

8,6

chalupa Šuňava

Ubytovanie (Vidiecky dom) chalupa Šuňava. Ubytovacie zariadenie chalupa Šuňava sa nachádza vo Vyšnej Šuňave, v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie chalupa Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tatry na dlani

Tatry na dlani

Ubytovanie (Apartmány) Tatry na dlani. Ubytovacie zariadenie Tatry na dlani sa nachádza vo Vyšnej Šuňave v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Tatry na dlani sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Šuňava

Apartmán Šuňava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Šuňava. Ubytovacie zariadenie Apartmán Šuňava sa nachádza v obci Vyšná Šuňava. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je 1 kúpeľňa. Ubytovanie Apartmán Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie (Vila) Ubytovanie Tatry - Šuňava. Located in Vyšná Šuňava, Ubytovanie Tatry - Šuňava offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ubytovanie Tatry - Šuňava sa nachádza v slovenskom meste Vyšná Šuňava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšná Šuňava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšná Šuňava. Mesto Vyšná Šuňava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.