Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšné Malatíny

V slovenskom meste Vyšné Malatíny máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

8,9

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

Ubytovanie (Privát) Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345. Privát Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 sa nachádza v obci Vyšné Malatíny a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Holiday Raj

8,8

Holiday Home Holiday Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Holiday Raj. Štúdia HolidayRaj sa nachádza v obci Vyšné Malatiny v žilinskom kraji a ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Holiday Home Holiday Raj sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucka Tatralandia Village

7,8

Apartman Lucka Tatralandia Village

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartman Lucka Tatralandia Village. Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, necelý 1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšné Malatíny. Mesto Vyšné Malatíny je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.