Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšné Malatíny

V slovenskom meste Vyšné Malatíny máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

8,9

Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345

Ubytovanie (Privát) Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345. Privát Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 sa nachádza v obci Vyšné Malatíny a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Tatralandia Romanticka Zahrada Chata 345 sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Holiday Raj

8,8

Holiday Home Holiday Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Holiday Raj. Štúdia HolidayRaj sa nachádza v obci Vyšné Malatiny v žilinskom kraji a ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Holiday Home Holiday Raj sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Lucka Tatralandia Village

7,8

Apartman Lucka Tatralandia Village

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartman Lucka Tatralandia Village. Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, necelý 1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartman Lucka Tatralandia Village sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Malatíny, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšné Malatíny

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšné Malatíny. Mesto Vyšné Malatíny je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.