Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšný Kubín

V slovenskom meste Vyšný Kubín máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšný Kubín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšný Kubín

Kaštieľ Kubínyi

9,7

Kaštieľ Kubínyi

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Kubínyi. Ubytovacie zariadenie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza vo Vyšnom Kubíne a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Zemianska kúria

9,4

Penzión Zemianska kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemianska kúria. Penzión Zemianska kúria sa nachádza v Dolnom Kubíne 13 km od Oravského hradu. Ubytovanie Penzión Zemianska kúria sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Orava

9,1

Apartmány Orava

Ubytovanie (Privát) Apartmány Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú vo Vyšnom Kubíne, 34 km od obce Donovaly a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Orava sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšný Kubín

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšný Kubín. Mesto Vyšný Kubín je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.