Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyšný Kubín

V slovenskom meste Vyšný Kubín máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Vyšný Kubín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Vyšný Kubín

Kaštieľ Kubínyi

9,7

Kaštieľ Kubínyi

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Kubínyi. Ubytovacie zariadenie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza vo Vyšnom Kubíne a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Zemianska kúria

9,4

Penzión Zemianska kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemianska kúria. Penzión Zemianska kúria sa nachádza v Dolnom Kubíne 13 km od Oravského hradu. Ubytovanie Penzión Zemianska kúria sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Orava

9,1

Apartmány Orava

Ubytovanie (Privát) Apartmány Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú vo Vyšnom Kubíne, 34 km od obce Donovaly a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Orava sa nachádza v slovenskom meste Vyšný Kubín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Vyšný Kubín

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Vyšný Kubín. Mesto Vyšný Kubín je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.