Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Závažná Poruba

V slovenskom meste Závažná Poruba máme celkom 20 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Závažná Poruba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Závažná Poruba

Nordic House

9,6

Nordic House

Ubytovanie (Apartmány) Nordic House. Ubytovanie Nordic House sa nachádza v Závažnej Porube v Žilinskom kraji a ponúka bezplatné súkromné parkovanie. Ubytovanie Nordic House sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat NIKA

9,5

Privat NIKA

Ubytovanie (Penzión) Privat NIKA. Privát NIKA so záhradou sa nachádza v Závažnej Porube. Hostia tu môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Privat NIKA sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Tania

9,4

Apartmany Tania

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tania. Apartmány Tania sa nachádzajú v pokojnej časti na okraji Závažnej Poruby a ponúkajú 2 apartmány, priestrannú záhradu s terasou a grilom, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Apartmany Tania sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment in the middle of the nature

9,3

Cozy apartment in the middle of the nature

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment in the middle of the nature. Ubytovanie Cozy apartment in the middle of the nature sa nachádza v Závažnej Porube a ponúka reštauráciu a terasu. V apartmáne je k dispozícii 1 kúpeľňa. Ubytovanie Cozy apartment in the middle of the nature sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Kamilka

9,2

Privat Kamilka

Ubytovanie (Penzión) Privat Kamilka. Privát Kamilka sa nachádza v obci Závažná Poruba medzi Liptovským Mikulášom a Liptovským Hrádkom a je obklopený Nízkymi a Vysokými Tatrami. Ubytovanie Privat Kamilka sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jursport

9,2

Apartment Jursport

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jursport. Apartment Jursport sa nachádza v obci Závažná Poruba, 6 km od Liptovského Mikuláša a poskytuje záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Jursport sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

J&M privat

9,2

J&M privat

Ubytovanie (Apartmány) J&M privat. J & M privat ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v dedinke Závažná Poruba, ktorá je časťou mesta Liptovský Mikuláš. Ubytovanie J&M privat sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hekel's privat

9,2

Hekel's privat

Ubytovanie (Apartmán) Hekel's privat. Ubytovanie Hekel's privat sa nachádza v Závažnej Porube a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na mesto. Ubytovanie Hekel's privat sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie u Štefana

9

Ubytovanie u Štefana

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Štefana. Ubytovanie u Štefana sa nachádza v Závažnej Porube a ponúka bezplatné Wi-Fi, sezónny vonkajší bazén, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Ubytovanie u Štefana sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Privat Marika

8,9

Guest House Privat Marika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privat Marika. Penzión Privát Marika sa nachádza v Závažnej Porube a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Guest House Privat Marika sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pěkná Vyhlídka

8,9

Pěkná Vyhlídka

Ubytovanie (Privát) Pěkná Vyhlídka. Apartmánový dom Pěkná Vyhlídka sa nachádza v obci Závažná Poruba, 2 km od Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Pěkná Vyhlídka sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Zivka

8,8

Penzión Zivka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zivka. Penzión Zivka sa nachádza na okraji obce Závažná Poruba, priamo pri lese a 400 metrov od lyžiarskeho strediska Opalisko. Ubytovanie Penzión Zivka sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Magdaléna

8,8

Apartmán Magdaléna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Magdaléna. Apartmán Magdaléna sa nachádza v obci Závažná Poruba, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmán Magdaléna sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Mária

8,6

Ubytovanie Mária

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Mária. Ubytovanie Mária s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Závažnej Porube v Žilinskom kraji. Ubytovanie Ubytovanie Mária sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PRIVÁT PUSTÔ

8,5

PRIVÁT PUSTÔ

Ubytovanie (Privát) PRIVÁT PUSTÔ. PRIVÁT PUSTÔ sa nachádza v Závažnej Porube, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie PRIVÁT PUSTÔ sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town

8,3

Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town. Štúdio Cozy s prístupom do záhrady a na terasu, sa nachádza v Závažnej Porube v Žilinskom kraji, 2,2 km od mesta. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Cozy Studio with access to garden/terrace; peaceful area 2.2 km from the town sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Danmar

Vila Danmar

Ubytovanie (Vila) Vila Danmar. Set in Závažná Poruba in the Žilinský kraj region, Vila Danmar features a patio and garden views. Ubytovanie Vila Danmar sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány u Braňa

Apartmány u Braňa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Braňa. Apartmány u Braňa is situated in Závažná Poruba. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Apartmány u Braňa sa nachádza v slovenskom meste Závažná Poruba, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Závažná Poruba

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Závažná Poruba. Mesto Závažná Poruba je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.