Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žiar nad Hronom

V slovenskom meste Žiar nad Hronom máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Aluminium Apartment

9,8

Aluminium Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Aluminium Apartment. Ubytovacie zariadenie Aluminium Apartment sa nachádza v Žiari nad Hronom a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Aluminium Apartment sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garni HOTEL Fellini

9

Garni HOTEL Fellini

Ubytovanie (Penzión) Garni HOTEL Fellini. Ubytovacie zariadenie Garni HOTEL Fellini ponúka klimatizované ubytovanie v Žiari nad Hronom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko... Ubytovanie Garni HOTEL Fellini sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Luna

8,7

Hotel Luna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Luna. Hotel Luna sa nachádza v centre Žiaru nad Hronom, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Hotel Luna sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Avio Angels

8,6

Pension Avio Angels

Ubytovanie (Penzión) Pension Avio Angels. Ubytovanie Avio Angels sa nachádza v malebnej dedinke Ladomerská Vieska pri Žiari nad Hronom. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Pension Avio Angels sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional Private House

Traditional Private House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional Private House. Ubytovacie zariadenie Traditional Private House sa nachádza v Žiari nad Hronom. Ubytovanie Traditional Private House sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žiar nad Hronom. Mesto Žiar nad Hronom je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.