Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žiar nad Hronom

V slovenskom meste Žiar nad Hronom máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Garni HOTEL Fellini

9

Garni HOTEL Fellini

Ubytovanie (Penzión) Garni HOTEL Fellini. Ubytovacie zariadenie Garni HOTEL Fellini ponúka klimatizované ubytovanie v Žiari nad Hronom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko... Ubytovanie Garni HOTEL Fellini sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Luna

8,7

Hotel Luna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Luna. Hotel Luna sa nachádza v centre Žiaru nad Hronom, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Hotel Luna sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pension Avio Angels

8,6

Pension Avio Angels

Ubytovanie (Penzión) Pension Avio Angels. Ubytovanie Avio Angels sa nachádza v malebnej dedinke Ladomerská Vieska pri Žiari nad Hronom. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Pension Avio Angels sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Traditional Private House

Traditional Private House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional Private House. Ubytovacie zariadenie Traditional Private House sa nachádza v Žiari nad Hronom. Ubytovanie Traditional Private House sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice

FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice

Ubytovanie (Apartmán) FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice. FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice is located in Žiar nad Hronom. Ubytovanie FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice sa nachádza v slovenskom meste Žiar nad Hronom, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Žiar nad Hronom

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žiar nad Hronom. Mesto Žiar nad Hronom je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.