Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žiar

V slovenskom meste Žiar máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žiar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žiar

Chata Radiva

9,7

Chata Radiva

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Radiva. Chata Radiva sa nachádza v Žiari a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Radiva sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Slniečko

9,6

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko v obci Ždiar je obklopený Národným parkom Západné Tatry. Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát No. 3 Červeňová

9,5

Privát No. 3 Červeňová

Ubytovanie (Apartmány) Privát No. 3 Červeňová. Privát No. 3 Červeňová sa nachádza v Žiari a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Privát No. 3 Červeňová sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Kovacova

9,5

Privat Kovacova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kovacova. Privát Kováčová sa nachádza v obci Žiar, na okraji Západných Tatier a 1 km od lyžiarskeho strediska Dolinky. Ubytovanie Privat Kovacova sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Jaraba

9,4

Penzion Jaraba

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Jaraba. Penzión Jaraba sa nachádza v súkromnom dome, ktorý stojí 7 km od Liptovského Mikuláša a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, podlahami z tvrdého dreva a... Ubytovanie Penzion Jaraba sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Bodliak

9,3

Penzión Bodliak

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bodliak. Ubytovacie zariadenie Penzión Bodliak sa nachádza v obci Žiar a ponúka záhradu a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Penzión Bodliak sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión pod Barancom

9,2

Penzión pod Barancom

Ubytovanie (Hotel) Penzión pod Barancom. Penzión pod Barancom sa nachádza v obci Žiar, uprostred Západných Tatier. Ponúka ubytovanie v izbách, biliard, bowling, záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod Barancom sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský hotel Kožiar

8,7

Horský hotel Kožiar

Ubytovanie (Dovolenkový park) Horský hotel Kožiar. Horský hotel Kožiar sa nachádza v obci Žiar, 14 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský hotel Kožiar sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie v sukromi. Ubytovanie v súkromí nájdete v areáli Apartmánový dom Slniečko na okraji Národného parku Západné Tatry. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi sa nachádza v slovenskom meste Žiar, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Žiar

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žiar. Mesto Žiar je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.