Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žilina

V slovenskom meste Žilina máme celkom 58 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žilina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žilina

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

9,8

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kvacalka

9,7

Kvacalka

Ubytovanie (Apartmán) Kvacalka. Ubytovacie zariadenie Kvacalka sa nachádza v Žiline. V apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Budatínsky hrad je od ubytovania vzdialený 2,3 km. Ubytovanie Kvacalka sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VIP apartment 17th floor top views

9,7

VIP apartment 17th floor top views

Ubytovanie (Apartmán) VIP apartment 17th floor top views. Ubytovacie zariadenie VIP apartment sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie VIP apartment 17th floor top views sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Studničky Žilina centrum

9,7

Apartman Studničky Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Studničky Žilina centrum. Apartmán Studničky Žilina centrum sa nachádza v Žiline, len 2,3 km od Budatínskeho zámku, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartman Studničky Žilina centrum sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v centre Žiliny

9,7

Apartmán v centre Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Žiliny. Apartmán v centre Žiliny sa nachádza v Žiline, len 2,3 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán v centre Žiliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Old Town Loft

9,6

The Old Town Loft

Ubytovanie (Apartmán) The Old Town Loft. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

9,6

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kuzmanyho Žilina centrum. Apartmán Kuzmanyho Žilina centrum sa nachádza v Žilinskom kraji, v blízkosti hradu Budatín a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartman Kuzmanyho Žilina centrum sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

9,5

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

Ubytovanie (Apartmány) ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina. Ubytovacie zariadenie ADRIA Exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji, neďaleko Budatínskeho hradu. Ubytovanie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hliny

9,5

Apartman Hliny

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hliny. Ubytovanie Apartman Hliny s výhľadom do záhrady sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Hliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy private apartment with amazing view

9,4

Cozy private apartment with amazing view

Ubytovanie (Apartmán) Cozy private apartment with amazing view. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v obci Liptovská Sielnica v Žilinskom kraji, 22 km od obce Liptovský Ján. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Downtown

9,4

Apartment Downtown

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Downtown. Apartmán Downtown sa nachádza v Žiline, 1,5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Downtown sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

9,4

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

Ubytovanie (Privát) ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina. Ubytovacie zariadenie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v Žiline, 2,8 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rakoczi

9,4

Apartments Rakoczi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Rakoczi. Tieto 2-spálňové apartmány sídlia v originálnej budove zo 17. storočia v historickom centre Žiliny. Ubytovanie Apartments Rakoczi sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

9,3

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Manhattan loft apartment in the centre of Žilina. Podkrovný apartmán Manhattan in the centre of Žilina s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žiline, v budove z roku 1926. Ubytovanie Manhattan loft apartment in the centre of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Good times Apartmán Žilina

9,3

Good times Apartmán Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Good times Apartmán Žilina. Apartmán Trnové sa nachádza v Žiline. V ubytovaní s terasou môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má aj 1 kúpeľňu. Ubytovanie Good times Apartmán Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

9,3

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou. Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Budatínsky hrad je vzdialený 1,8 km. Ubytovanie Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Oasis

9,3

Apartman Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oasis. Apartmán Oasis s výhľadom na mesto sa nachádza približne 2,3 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s reštauráciou a balkónom. Ubytovanie Apartman Oasis sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sentami

9,2

Sentami

Ubytovanie (Penzión) Sentami. Ubytovacie zariadenie Sentami sa nachádza v Žiline, 3,9 km od Budatínskeho hradu, a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a... Ubytovanie Sentami sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kamélia

9,2

Penzión Kamélia

Ubytovanie (Hotel) Penzión Kamélia. Penzión Kamélia sa nachádza v Žiline, 5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a terasou. Ubytovanie Penzión Kamélia sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión v Inom Svete

9,2

Penzión v Inom Svete

Ubytovanie (Penzión) Penzión v Inom Svete. Ubytovacie zariadenie Penzión v Inom Svete sa nachádza v Žiline, 2,2 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Penzión v Inom Svete sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smart Home Žilina

9,1

Smart Home Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Smart Home Žilina. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Budatínsky hrad je vzdialený 2,8 km. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Diana

9,1

Hotel Diana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana sa nachádza v obci Stráža, priamo v Národnom parku Malá Fatra. Je zariadený v kombinácii klasického a loveckého štýlu. Ubytovanie Hotel Diana sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Central Park

9

Penzión Central Park

Ubytovanie (Hotel) Penzión Central Park. Penzión Central Park situovaný v centre Žiliny má vlastné wellness centrum s krytým bazénom, parným kúpeľom a fínskou saunou. Ubytovanie Penzión Central Park sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Nečas Žilina

8,7

Hotel Villa Nečas Žilina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Nečas Žilina. Hotel Villa Nečas sa nachádza v zrenovovanom kaštieli, 2 km od centra Žiliny. Ubytovanie Hotel Villa Nečas Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dubná Skala

8,7

Hotel Dubná Skala

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dubná Skala. Moderne a štýlovo zariadený hotel Dubná Skala sa nachádza v historickom centre Žiliny, v blízkosti mnohých obchodov. Jeho súčasťou je aj bar a reštaurácia. Ubytovanie Hotel Dubná Skala sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dudok

8,7

Dudok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Dudok. Ubytovacie zariadenie Dudok sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Dudok sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Zemanov dvor

8,6

Penzión Zemanov dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemanov dvor. Penzión Zemanov dvor sa nachádza v obci Lietavská Svinná a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Zemanov dvor sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Boss

8,5

Hotel Boss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Boss. Hotel Boss sa nachádza v historickom centre Žiliny a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách, vynikajúce jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne a... Ubytovanie Hotel Boss sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Bulvár

8,5

Apartmán Bulvár

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bulvár. Apartmán Bulvár s výhľadom na mesto sa nachádza v Žiline, asi 3,3 km od hradu Budatín. Ubytovanie Apartmán Bulvár sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Inn Zilina

8,4

Holiday Inn Zilina

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Zilina. Hotel Holiday Inn Žilina sa nachádza len 15 minút chôdze od historického centra Žiliny. Ubytovanie Holiday Inn Zilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Fontana

8,4

Hostel Fontana

Ubytovanie (Hostel) Hostel Fontana. Hostel Fontana sa nachádza v Žiline, 2,7 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Hostel Fontana sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fitt

8,4

Hotel Fitt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fitt. Hotel Fitt v Žiline má vlastné fitnescentrum s 26 rôznymi posilňovacími strojmi a bar s potravinovými doplnkami a športovou výživou. Ubytovanie Hotel Fitt sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Galileo

8,3

Hotel Galileo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galileo. Hotel Galileo sa nachádza v pešej vzdialenosti do centra Žiliny a ponúka výbornú hodnotu za peniaze, vrátane bezplatného bezdrôtového pripojenia na... Ubytovanie Hotel Galileo sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Pars

8,3

Penzión Pars

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pars. Penzión Pars sídli v historickej budove v Žiline, 100 metrov od autobusovej a železničnej stanice. Ubytovanie Penzión Pars sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relax Penzion U Adama

8,2

Relax Penzion U Adama

Ubytovanie (Penzión) Relax Penzion U Adama. Relax Penzión U Adama sa nachádza v Žiline, 15 km od Budatínskeho zámku a hradu Strečno. Ubytovanie Relax Penzion U Adama sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Grand

8

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovňa Tavros

7,8

Ubytovňa Tavros

Ubytovanie (Hostel) Ubytovňa Tavros. Ubytovňa Tavros sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytovňa Tavros sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garni G Hotel Žilina

7,8

Garni G Hotel Žilina

Ubytovanie (Hotel) Garni G Hotel Žilina. Garni G Hotel Žilina sa nachádza na okraji Žiliny. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 200 metrov od hotela a centrum mesta je vzdialené 3,5 km. Ubytovanie Garni G Hotel Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VIX Penzion

7,7

VIX Penzion

Ubytovanie (Penzión) VIX Penzion. Penzión VIX sa nachádza v centre Žiliny do 50 metrov od Starého Marianskeho námestia a 1 km od hlavnej železničnej stanice. Ubytovanie VIX Penzion sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Majovey

7,7

Hotel Majovey

Ubytovanie (Hotel) Hotel Majovey. Hotel Majovey sa nachádza v Žiline, 2 km od Budatínskeho hradu, a ponúka ubytovanie s barom a so súkromným parkoviskom. Ubytovanie Hotel Majovey sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palace Hotel Polom

7,7

Palace Hotel Polom

Ubytovanie (Hotel) Palace Hotel Polom. Hotel Palace Polom, ktorý prvýkrát otvoril svoje brány na začiatku 20. Ubytovanie Palace Hotel Polom sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dom techniky

7,4

Hotel Dom techniky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dom techniky. Hotel Dom techniky je situovaný v Žiline a naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Hotel Dom techniky sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šport Hotel Bôrik

7,4

Šport Hotel Bôrik

Ubytovanie (Hotel) Šport Hotel Bôrik. V rodinou prevádzkovanom hoteli Šport Bôrik sú vám k dispozícii kúpeľné centrum s vírivkou, sauna, masáže, bar, reštaurácia a ubytovanie v izbách s... Ubytovanie Šport Hotel Bôrik sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slovakia

6,6

Hotel Slovakia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovakia. Hotel Slovakia sa nachádza priamo v historickom centre Žiliny, pár krokov od Mariánskeho námestia. Ponúka herňu. Ubytovanie Hotel Slovakia sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v súkromí Mária Bullová

6,4

Ubytovanie v súkromí Mária Bullová

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí Mária Bullová. Ubytovanie v súkromí Mária Bullová sa nachádza na západnom okraji Žiliny, 5 minút jazdy autom od centra mesta. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Mária Bullová sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slovan

6,4

Hotel Slovan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan sa nachádza v centre Žiliny, len 100 metrov od Hlavného námestia. V hotelovej reštaurácii si pochutíte na jedlách slovenskej kuchyne. Ubytovanie Hotel Slovan sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Žilinská ubytovňa

Žilinská ubytovňa

Ubytovanie (Hostel) Žilinská ubytovňa. Located in Žilina, Žilinský kraj region, Žilinská ubytovňa is situated 6 km from Budatin Castle. Ubytovanie Žilinská ubytovňa sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

UbytovnaZa

UbytovnaZa

Ubytovanie (Hostel) UbytovnaZa. UbytovnaZa sa nachádza v Žiline, 300 metrov od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie UbytovnaZa sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vidam

Hotel Vidam

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vidam. Hotel Vidam sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi, službu nonstop recepcie a reštauráciu. Budatínsky hrad je vzdialený 4,3 km. Ubytovanie Hotel Vidam sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Good times villa

Good times villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Good times villa. Ubytovacie zariadenie Good times villa ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Žiline. Ubytovanie Good times villa sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3BR+2Bath Sunny and Spacious House at Rajec-Valley

3BR+2Bath Sunny and Spacious House at Rajec-Valley

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 3BR+2Bath Sunny and Spacious House at Rajec-Valley. Set 15 km from Budatin Castle in Žilina, 3BR+2Bath Sunny and Spacious House at Rajec-Valley offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie 3BR+2Bath Sunny and Spacious House at Rajec-Valley sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Žilina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 58 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žilina. Mesto Žilina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.