Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žilina

V slovenskom meste Žilina máme celkom 58 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Žilina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Žilina

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

9,8

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kvacalka

9,7

Kvacalka

Ubytovanie (Apartmán) Kvacalka. Ubytovacie zariadenie Kvacalka sa nachádza v Žiline. V apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Budatínsky hrad je od ubytovania vzdialený 2,3 km. Ubytovanie Kvacalka sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VIP apartment 17th floor top views

9,7

VIP apartment 17th floor top views

Ubytovanie (Apartmán) VIP apartment 17th floor top views. Ubytovacie zariadenie VIP apartment sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie VIP apartment 17th floor top views sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Studničky Žilina centrum

9,7

Apartman Studničky Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Studničky Žilina centrum. Apartmán Studničky Žilina centrum sa nachádza v Žiline, len 2,3 km od Budatínskeho zámku, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartman Studničky Žilina centrum sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán v centre Žiliny

9,7

Apartmán v centre Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Žiliny. Apartmán v centre Žiliny sa nachádza v Žiline, len 2,3 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán v centre Žiliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Panorama Park & Free Parking

9,6

Apartman Panorama Park & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama Park & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Panorama Park & Free Parking sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Panorama Park & Free Parking sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

The Old Town Loft

9,6

The Old Town Loft

Ubytovanie (Apartmán) The Old Town Loft. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Loggia Park & Free Parking

9,6

Apartman Loggia Park & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Loggia Park & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Loggia Park & Free Parking sa nachádza v Žiline a ponúka gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartman Loggia Park & Free Parking sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CLAY Apartment Bôrik

9,6

CLAY Apartment Bôrik

Ubytovanie (Apartmán) CLAY Apartment Bôrik. Ubytovanie Deluxe CLAY APARTMENT BÔRIK - s balkónom a terasou sa nachádza v Žiline a ponúka bar a terasu. Ubytovanie CLAY Apartment Bôrik sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

9,6

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kuzmanyho Žilina centrum. Apartmán Kuzmanyho Žilina centrum sa nachádza v Žilinskom kraji, v blízkosti hradu Budatín a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartman Kuzmanyho Žilina centrum sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

9,5

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

Ubytovanie (Apartmány) ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina. Ubytovacie zariadenie ADRIA Exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji, neďaleko Budatínskeho hradu. Ubytovanie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Hliny

9,5

Apartman Hliny

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hliny. Ubytovanie Apartman Hliny s výhľadom do záhrady sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Hliny sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Malá Praha

9,4

Apartment Malá Praha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malá Praha. Ubytovacie zariadenie Apartment Malá Praha sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Malá Praha sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cozy private apartment with amazing view

9,4

Cozy private apartment with amazing view

Ubytovanie (Apartmán) Cozy private apartment with amazing view. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v obci Liptovská Sielnica v Žilinskom kraji, 22 km od obce Liptovský Ján. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

The Hideout

9,4

The Hideout

Ubytovanie (Apartmán) The Hideout. Ubytovacie zariadenie The Hideout sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie The Hideout sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

9,4

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

Ubytovanie (Privát) ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina. Ubytovacie zariadenie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v Žiline, 2,8 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Downtown

9,4

Apartment Downtown

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Downtown. Apartmán Downtown sa nachádza v Žiline, 1,5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Downtown sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Rakoczi

9,4

Apartments Rakoczi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Rakoczi. Tieto 2-spálňové apartmány sídlia v originálnej budove zo 17. storočia v historickom centre Žiliny. Ubytovanie Apartments Rakoczi sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

9,3

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Manhattan loft apartment in the centre of Žilina. Podkrovný apartmán Manhattan in the centre of Žilina s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žiline, v budove z roku 1926. Ubytovanie Manhattan loft apartment in the centre of Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Good times Apartmán Žilina

9,3

Good times Apartmán Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Good times Apartmán Žilina. Apartmán Trnové sa nachádza v Žiline. V ubytovaní s terasou môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má aj 1 kúpeľňu. Ubytovanie Good times Apartmán Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

9,3

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou. Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Budatínsky hrad je vzdialený 1,8 km. Ubytovanie Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Oasis

9,3

Apartman Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oasis. Apartmán Oasis s výhľadom na mesto sa nachádza približne 2,3 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s reštauráciou a balkónom. Ubytovanie Apartman Oasis sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kamélia

9,2

Penzión Kamélia

Ubytovanie (Hotel) Penzión Kamélia. Penzión Kamélia sa nachádza v Žiline, 5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a terasou. Ubytovanie Penzión Kamélia sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sentami

9,2

Sentami

Ubytovanie (Penzión) Sentami. Ubytovacie zariadenie Sentami sa nachádza v Žiline, 3,9 km od Budatínskeho hradu, a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a... Ubytovanie Sentami sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

9,2

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

Ubytovanie (Apartmán) Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center. Ubytovacie zariadenie Sunny&SpaciousApt 80 m2 parking/balcony/center sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión v Inom Svete

9,2

Penzión v Inom Svete

Ubytovanie (Penzión) Penzión v Inom Svete. Ubytovacie zariadenie Penzión v Inom Svete sa nachádza v Žiline, 2,2 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Penzión v Inom Svete sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Smart Home Žilina

9,1

Smart Home Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Smart Home Žilina. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Budatínsky hrad je vzdialený 2,8 km. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie SASINKOVA

9,1

Ubytovanie SASINKOVA

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie SASINKOVA. Ubytovanie SASINKOVA sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji neďaleko Budatínskeho hradu. Ubytovanie Ubytovanie SASINKOVA sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa v Štefanovej

9,1

Chalupa v Štefanovej

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa v Štefanovej. Chalupa v Štefanovej sa nachádza približne 24 km od Budatínskeho hradu a ponúka výhľad na hory, reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie Chalupa v Štefanovej sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Diana

9,1

Hotel Diana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana sa nachádza v obci Stráža, priamo v Národnom parku Malá Fatra. Je zariadený v kombinácii klasického a loveckého štýlu. Ubytovanie Hotel Diana sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Park Žilina & Free Parking

9,1

Apartman Park Žilina & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Park Žilina & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Park Žilina & Free Parking sa nachádza asi 2,8 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s kasínom, terasou a výhľadom do... Ubytovanie Apartman Park Žilina & Free Parking sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Soňa

9

Chata Soňa

Ubytovanie (Horská chata) Chata Soňa. Chata Soňa sa nachádza v Žiline, len 21 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s grilom, terasou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Soňa sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

NATURALWOOD Apartment

9

NATURALWOOD Apartment

Ubytovanie (Apartmán) NATURALWOOD Apartment. ubytovanie Golden apartment sa nachádza v Žiline. Budatínsky hrad je od apartmánu vzdialený 3,1 km. Hostia tu môžu využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie NATURALWOOD Apartment sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

9

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

Ubytovanie (Apartmán) Krásny apartmán s vlastným parkovaním. Krásny apartmán s vlastným parkovaním is situated in Žilina, 13 km from Budatin Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Krásny apartmán s vlastným parkovaním sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Central Park

9

Penzión Central Park

Ubytovanie (Hotel) Penzión Central Park. Penzión Central Park situovaný v centre Žiliny má vlastné wellness centrum s krytým bazénom, parným kúpeľom a fínskou saunou. Ubytovanie Penzión Central Park sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Comfort & Wellness

8,9

Villa Comfort & Wellness

Ubytovanie (Vila) Villa Comfort & Wellness. Ubytovacie zariadenie Villa Comfort & Wellness s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou asi 5 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Villa Comfort & Wellness sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Villa Nečas Žilina

8,7

Hotel Villa Nečas Žilina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Nečas Žilina. Hotel Villa Nečas sa nachádza v zrenovovanom kaštieli, 2 km od centra Žiliny. Ubytovanie Hotel Villa Nečas Žilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Dubná Skala

8,7

Hotel Dubná Skala

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dubná Skala. Moderne a štýlovo zariadený hotel Dubná Skala sa nachádza v historickom centre Žiliny, v blízkosti mnohých obchodov. Jeho súčasťou je aj bar a reštaurácia. Ubytovanie Hotel Dubná Skala sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dudok

8,7

Dudok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Dudok. Ubytovacie zariadenie Dudok sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Dudok sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Zemanov dvor

8,6

Penzión Zemanov dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zemanov dvor. Penzión Zemanov dvor sa nachádza v obci Lietavská Svinná a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Zemanov dvor sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Boss

8,5

Hotel Boss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Boss. Hotel Boss sa nachádza v historickom centre Žiliny a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách, vynikajúce jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne a... Ubytovanie Hotel Boss sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Bulvár

8,5

Apartmán Bulvár

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bulvár. Apartmán Bulvár s výhľadom na mesto sa nachádza v Žiline, asi 3,3 km od hradu Budatín. Ubytovanie Apartmán Bulvár sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Inn Zilina

8,4

Holiday Inn Zilina

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Zilina. Hotel Holiday Inn Žilina sa nachádza len 15 minút chôdze od historického centra Žiliny. Ubytovanie Holiday Inn Zilina sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostel Fontana

8,4

Hostel Fontana

Ubytovanie (Hostel) Hostel Fontana. Hostel Fontana sa nachádza v Žiline, 2,7 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Hostel Fontana sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Fitt

8,4

Hotel Fitt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fitt. Hotel Fitt v Žiline má vlastné fitnescentrum s 26 rôznymi posilňovacími strojmi a bar s potravinovými doplnkami a športovou výživou. Ubytovanie Hotel Fitt sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Galileo

8,3

Hotel Galileo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galileo. Hotel Galileo sa nachádza v pešej vzdialenosti do centra Žiliny a ponúka výbornú hodnotu za peniaze, vrátane bezplatného bezdrôtového pripojenia na... Ubytovanie Hotel Galileo sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relax Penzion U Adama

8,2

Relax Penzion U Adama

Ubytovanie (Penzión) Relax Penzion U Adama. Relax Penzión U Adama sa nachádza v Žiline, 15 km od Budatínskeho zámku a hradu Strečno. Ubytovanie Relax Penzion U Adama sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Grand

8

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v slovenskom meste Žilina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Žilina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 58 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Žilina. Mesto Žilina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.