Hľadať

Ubytovanie

BIKE apartments 1 Apartmán

Dolné Hámre 287, 966 61 Hodruša, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 1. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 1 so záhradou sa nachádza v obci Hodruša a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie BIKE apartments 1 sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania BIKE apartments 1

Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 1 so záhradou sa nachádza v obci Hodruša a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Pri apartmánoch môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie je vzdialené 42 km od Banskej Bystrice a 38 km od Bojníc. V okolitej oblasti sa môžete venovať aktivitám, ako sú pešia turistika, lyžovanie a cyklistika. V apartmáne máte k dispozícii 1 spálňu, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, káblovú TV s plochou obrazovkou, jedáleň, kompletne vybavenú kuchynku a terasu s výhľadom do záhrady. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od ubytovania vzdialené 71 km. Na mieste je k dispozícii úschovňa lyží.

Iná ubytovanie v meste Banskobystrický kraj

Apartmán Hodruša-Hámre

9,4

Apartmán Hodruša-Hámre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hodruša-Hámre. Ubytovacie zariadenie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v obci Hodruša, 12 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Víkendová chata pri Banskej Štiavnici

Víkendová chata pri Banskej Štiavnici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víkendová chata pri Banskej Štiavnici. Ubytovacie zariadenie Víkendová chata pri Banskej Štiavnici sa nachádza v obci Dolné Hámre, 12 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Víkendová chata pri Banskej Štiavnici sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.