Hľadať

Ubytovanie

Chata Alchemilka Horská chata

Litmanová 209, 065 31 Litmanová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alchemilka. Chata Alchemilka sa nachádza v obci Litmanová. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Alchemilka sa nachádza v slovenskom meste Litmanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Chata Alchemilka

Chata Alchemilka sa nachádza v obci Litmanová. V ubytovaní sú k dispozícii aj uteráky a posteľná bielizeň. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Mesto Zakopané je od horskej chaty vzdialené 49 km a mesto Krynica Zdrój 25 km. Mesto Szczawnica je od ubytovania vzdialené 12 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Chata Alchemilka najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 44 km. Táto horská chata má 2 spálne, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Iná ubytovanie v meste Litmanová

Chata Brusnica

9,8

Chata Brusnica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Brusnica. Chata Brusnica sa nachádza v obci Litmanová a ponúka vaňu s tryskami. Ubytovanie Chata Brusnica sa nachádza v slovenskom meste Litmanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány LÍVIA Litmanová

9,8

Apartmány LÍVIA Litmanová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány LÍVIA Litmanová. Apartmány LÍVIA Litmanová s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Litmanovej a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány LÍVIA Litmanová sa nachádza v slovenskom meste Litmanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Čučoriedka Litmanová

9,5

Chata Čučoriedka Litmanová

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka Litmanová. Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v obci Litmanová a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Čučoriedka Litmanová sa nachádza v slovenskom meste Litmanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Snežienka

Chata Snežienka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Snežienka. Chata Snežienka is set in Litmanová. The property is 12 km from Szczawnica and free private parking is featured. Ubytovanie Chata Snežienka sa nachádza v slovenskom meste Litmanová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.