Hľadať

Ubytovanie

Chata Silvester Chata v prírode

Malino Brdo, 034 01 Ružomberok, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Silvester. Chata Silvester sa nachádza v Ružomberku v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Silvester sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Chata Silvester

Každá ubytovacia jednotka má terasu, kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, kozub, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Najbližšie Letisko Poprad - Tatry sa nachádza vo vzdialenosti 83 km. K vybaveniu patrí aj chladnička, rúra, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Súčasťou ubytovania je spoločenská miestnosť a v jeho okolí sa môžete venovať napríklad pešej turistike či cyklistike. Počas pobytu máte v chate k dispozícii gril. Chata Silvester sa nachádza v Ružomberku v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Chata Silvester je vzdialená 5 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a 20 km od skanzenu Vlkolínec.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Chata Silvester

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Spoločná kuchyňa
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Televízne programy pre deti
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Ružomberok

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Ubytovacie zariadenie Hrabovo Alžbeta 16 sa nachádza v Ružomberku, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo a ponúka hosťom... Ubytovanie Hrabovo Alžbeta 16 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,8

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytovanie (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 s výhľadom na jazero sa nachádza v Ružomberku len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán RUŽA

9,8

Apartmán RUŽA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RUŽA. Apartmán RUŽA sa nachádza V Ružomberku len 1,3 km od hradu Likava a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán RUŽA sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hrabovo Renata 1

9,7

Hrabovo Renata 1

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Renata 1. Ubytovacie zariadenie Hrabovo Renata 1 sa nachádza v Ružomberku, v blízkosti Ružomberka-Malinô Brdo. Ubytovanie Hrabovo Renata 1 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

9,7

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina. Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina sa nachádza v Ružomberku, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Liptov v záhradách

9,7

Chata Liptov v záhradách

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Liptov v záhradách. Ubytovacie zariadenie Domček v záhradách s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 10 km od obce Vlkolínec a ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou... Ubytovanie Chata Liptov v záhradách sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

9,7

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

Ubytovanie (Apartmán) Vila Renáta - Apartmán Renáta 12. Vila Renáta-Apartmán Renáta 12 sa nachádza v Ružomberku, v blízkosti lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

9,7

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

Ubytovanie (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 9. Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 sa nachádza v Ružomberku, v blízkosti lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Renáta 10

9,7

Apartmán Renáta 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Renáta 10. Apartmán Renáta 10 sa nachádza v Ružomberku a ponúka vám reštauráciu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na jazero. Ubytovanie Apartmán Renáta 10 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Helena - Apartmán Helena 15

9,6

Vila Helena - Apartmán Helena 15

Ubytovanie (Apartmán) Vila Helena - Apartmán Helena 15. Vila Helena – Apartmán Helena 15 sa nachádza v Ružomberku, neďaleko lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a ponúka ubytovanie s reštauráciou,... Ubytovanie Vila Helena - Apartmán Helena 15 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Olívia - Apartmán Olívia 1

9,6

Vila Olívia - Apartmán Olívia 1

Ubytovanie (Apartmán) Vila Olívia - Apartmán Olívia 1. Vila Olívia - Apartmán Olívia 1, a property with a restaurant, a bar and a garden, is situated in Ružomberok, 400 metres from Ruzomberok - Malino Brdo, 3. Ubytovanie Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Dorota

9,6

Apartment Dorota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dorota. Apartmán Dorota sa nachádza v Ružomberku, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ponúka kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dorota sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Helena - Apartment Helena 2

9,6

Vila Helena - Apartment Helena 2

Ubytovanie (Apartmán) Vila Helena - Apartment Helena 2. Vila Helena – Apartmán Helena 2 sa nachádza v Ružomberku, iba 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Helena - Apartment Helena 2 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Nika

9,5

Chata Nika

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Nika. Chata Nika sa nachádza v Ružomberku, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo, v oblasti, kde si môžete vychutnať lyžovačku. Ubytovanie Chata Nika sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Klaudia

9,5

Apartmán Klaudia

Ubytovanie (Privát) Apartmán Klaudia. Apartmán Klaudia sa nachádza v Ružomberku, 15 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo a 20 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Apartmán Klaudia sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

9,5

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

Ubytovanie (Apartmán) Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5. Štúdio Helena 5 - Apartment Hrabovo sa nachádza v Ružomberku iba 50 metrov od lyžiarskeho areálu Malinô Brdo. Ubytovanie Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sidorovo

9,5

Penzion Sidorovo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sidorovo. Rodinou prevádzkovaný penzión Sidorovo sa teší z pokojnej polohy pri rieke Revúca na okraji obce Biely Potok a ponúka izby s káblovou TV s plochou... Ubytovanie Penzion Sidorovo sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hrabovo Barbora 19

9,5

Hrabovo Barbora 19

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Barbora 19. Ubytovacie zariadenie Barbora 19 Hrabovo sa nachádza v obci Hrabovo v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ubytovanie Hrabovo Barbora 19 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Helena 11

9,5

Helena 11

Ubytovanie (Apartmán) Helena 11. Apartmán Helena 11 ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným súkromným parkoviskom v Ružomberku, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike,... Ubytovanie Helena 11 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Emilia

9,4

Penzion Emilia

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Emilia. Penzión Emilia sa nachádza v Ružomberku a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých... Ubytovanie Penzion Emilia sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U dobrého pastiera

9,4

U dobrého pastiera

Ubytovanie (Farma) U dobrého pastiera. Ubytovacie zariadenie Koliba u dobrého pastiera sa nachádza v Ružomberku a ponúka vám reštauráciu, záhradu, ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné... Ubytovanie U dobrého pastiera sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hrabovo Lake View Apartment

9,4

Hrabovo Lake View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hrabovo Lake View Apartment. Apartmán Hrabovo Lake View sa nachádza na Liptove, iba 200 metrov od lanovky v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo. Ubytovanie Hrabovo Lake View Apartment sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

9,4

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Malino Brdo Hrabovo. Apartmán Malinô Brdo Hrabovo sa nachádza v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a 15 km od Vlkolínca. Ubytovanie Apartmán Malino Brdo Hrabovo sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jazierce

9,4

Jazierce

Ubytovanie (Apartmány) Jazierce. Apartmány Jazierce sú situované 3 km od múzea slovenskej dediny Vlkolínec uvedeného v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Jazierce sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány M&P 2

9,4

Apartmány M&P 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány M&P 2. Dovolenkový dom Apartmány M&P 2 sa nachádza v Ružomberku, iba 15 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo a 19 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Apartmány M&P 2 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fatrapark 2 apartman 309

9,4

Fatrapark 2 apartman 309

Ubytovanie (Hotel) Fatrapark 2 apartman 309. Fatrapark 2 apartmán 309 sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ponúka terasu a bar. Ubytovanie Fatrapark 2 apartman 309 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán u Martuly

9,4

Apartmán u Martuly

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmán u Martuly. Tento samostatný apartmán sa nachádza v Ružomberku v Žilinskom kraji, 5 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán u Martuly sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata ZEBRA

9,3

Chata ZEBRA

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata ZEBRA. Chata ZEBRA sa nachádza 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo a 15 km od obce Vlkolínec. Ponúka bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Chata ZEBRA sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pri jazere

9,3

Apartmán pri jazere

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri jazere. Apartmán pri jazere ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a balkónom približne 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo. Ubytovanie Apartmán pri jazere sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Resort Švárny

9,3

Holiday Resort Švárny

Ubytovanie (Penzión) Holiday Resort Švárny. Penzión Švárny sa nachádza v obci Lisková na Liptove, 6 km od centra Ružomberka. Ubytovanie Holiday Resort Švárny sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Hrabovo Zuzana

9,2

Apartmány Hrabovo Zuzana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hrabovo Zuzana. Apartmány Hrabovo Zuzana sa nachádzajú v Rybárpole, 28 km od Liptovského Mikuláša a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány Hrabovo Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fatrapark 2

9,2

Fatrapark 2

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark 2. Fatrapark 2 ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Ružomberku s balkónom a grilom. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Fatrapark 2 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Harmony AP Resort

9,2

Harmony AP Resort

Ubytovanie (Apartmány) Harmony AP Resort. Rezort Harmony AP sa nachádza 150 metrov od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a ponúka apartmány s tradičnou kachľovou pecou, úschovňu lyží a bezplatné... Ubytovanie Harmony AP Resort sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Andrej

9,2

Penzion Andrej

Ubytovanie (Penzión) Penzion Andrej. V rodinou prevádzkovanom penzióne Andrej nájdete krb a tiež malú knižnicu, kde si môžete čítať. Ubytovanie Penzion Andrej sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Hrabovská dolina

9,1

Apartmány Hrabovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Hrabovská dolina. Apartmány Hrabovská dolina sa nachádzajú v Národnom parku Malá Fatra, priamo pri jazere. Ubytovanie Apartmány Hrabovská dolina sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mezonet Hrabovo

9,1

Mezonet Hrabovo

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Hrabovo. Ubytovacie zariadenie Mezonet Hrabovo sa nachádza v Ružomberku, neďaleko lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a ponúka ubytovanie s reštauráciou,... Ubytovanie Mezonet Hrabovo sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Alpina

9,1

Chata Alpina

Ubytovanie (Apartmány) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v Ružomberku, v Národnom parku Veľká Fatra. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fatrapark 1

9

Fatrapark 1

Ubytovanie (Apartmán) Fatrapark 1. Ubytovanie Fatrapark 1 sa nachádza v Ružomberku, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo. Ubytovanie Fatrapark 1 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Zebra

9

Apartmán Zebra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zebra. Apartmán Zebra sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Apartmán Zebra sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Smiech

9

Chata Smiech

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Smiech. Chata Smiech sa nachádza necelých 7 km od obce Vlkolínec a 15 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malino Brdo. Ubytovanie Chata Smiech sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion pod Vlkolíncom

9

Penzion pod Vlkolíncom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Vlkolíncom. Penzión pod Vlkolíncom je vzdialený 6 km od centra Ružomberka a Vlkolínca zapísaného na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Penzion pod Vlkolíncom sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Viktoria

9

Apartman Viktoria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Viktoria. Ubytovacie zariadenie Apartmán Viktoria sa nachádza v Ružomberku, v blízkosti lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo. Ubytovanie Apartman Viktoria sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Brdo

9

Chata Brdo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Brdo. Chata Brdo sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo, len 100 metrov od lyžiarskych svahov a lanoviek. Ubytovanie Chata Brdo sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motel Gombáš

9

Motel Gombáš

Ubytovanie (Hotel) Motel Gombáš. Motel Gombáš sa nachádza v obci Hubová v pohorí Veľká Fatra, 8 km od Ružomberka a 10 km od Šútovského jazera. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motel Gombáš sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

9

Apartment studio No.314 in Fatrapark1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment studio No.314 in Fatrapark1. Ubytovanie Apartment studio No.314 in Fatrapark1 sa nachádza v Ružomberku, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Apartment studio No.314 in Fatrapark1 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Fatrapark 1- Ap 318

9

Apartmánový dom Fatrapark 1- Ap 318

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Fatrapark 1- Ap 318. Apartmánový dom Fatrapark 1- Ap 318 sa nachádza v Ružomberku, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie Apartmánový dom Fatrapark 1- Ap 318 sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

8,9

Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky. Tento apartmán s terasou sa nachádza v Ružomberku. Ponúka vám súkromné parkovisko za príplatok a je situovaný 100 metrov od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Apartmán Fatrapark 1 - U Sovičky sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion MALINO

8,9

Penzion MALINO

Ubytovanie (Penzión) Penzion MALINO. Ubytovacie zariadenie Penzion MALINO sa nachádza v Ružomberku, necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok – Malinô Brdo. Ubytovanie Penzion MALINO sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kultúra

8,9

Hotel Kultúra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kultúra. Hotel Kultúra je od námestia Andreja Hlinku vzdialený len 300 metrov a má svoje vlastné kino a koncertnú sieň. Ubytovanie Hotel Kultúra sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Skiprivat

8,9

Skiprivat

Ubytovanie (Penzión) Skiprivat. Ubytovacie zariadenie Skiprivat sa nachádza na okraji Ružomberka, 2 km od lyžiarskeho rezortu Malino Brdo. Ponúka vám saunu, vírivku a masáže. Ubytovanie Skiprivat sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Hrabovo

8,9

Apartmany Hrabovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Hrabovo. Rezort Apartmány Hrabovo sa nachádza v Národnom parku Veľká Fatra, priamo na brehu jazera Hrabovo, 50 metrov od lyžiarskeho strediska Skipark-Ružomberok. Ubytovanie Apartmany Hrabovo sa nachádza v slovenskom meste Ružomberok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.