Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Chata Stela

Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo na bicykli si môžete oddýchnuť v spoločenskej miestnosti. Jeden z bestsellerov v destinácii Vyšné Ružbachy Chata Stela s výhľadom do záhrady a grilom sa nachádza približne 1,2 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii v nej máte bezplatné súkromné parkovisko a spoločnú kuchyňu. Chata je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou, má 3 spálne, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, ako aj 3 kúpeľne so sprchovacím kútom. Najbližšie letisko je Poprad-Tatry, ktoré je od chaty vzdialené 44 km.

Vybavenie ubytovania Chata Stela

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Úschovňa lyží
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Badmintonové vybavenie
 • Cyklistika
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Šípky
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vyšné Ružbachy

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytovanie (Privát) SKRI Villa Ružbachy. Ubytovacie zariadenie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Home 4U

9,9

Home 4U

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Home 4U. Ubytovacie zariadenie Home 4U sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 1 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Home 4U sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Dorotka PINE WOOD

9,8

Apartmán Dorotka PINE WOOD

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dorotka PINE WOOD. Apartmán Dorotka PINE WOOD s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,4 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Apartmán Dorotka PINE WOOD sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Patriot

9,7

Villa Patriot

Ubytovanie (Chata v prírode) Villa Patriot. Vila Patriot sa nachádza 1,3 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka ubytovanie s barom, priamy prístup k vchodu na lyžiach a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Villa Patriot sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Dorotka

9,7

Chata Dorotka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Dorotka. Chata Dorotka sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chata Dorotka sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment PineWood ***

9,7

Apartment PineWood ***

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PineWood ***. Apartment PineWood *** ponúka ubytovanie vo Vyšných Ružbachoch so záhradou, priamym prístupom k vchodu na lyžiach, grilom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na... Ubytovanie Apartment PineWood *** sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman ANNA Pine Wood

9,6

Apartman ANNA Pine Wood

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANNA Pine Wood. Ubytovanie Apartman ANNA Pine Wood sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, v blízkosti kúpeľov. Ubytovanie Apartman ANNA Pine Wood sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Tereza Pine wood

9,6

Apartman Tereza Pine wood

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tereza Pine wood. Ubytovacie zariadenie Apartman Tereza Pine wood sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, v blízkosti kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Apartman Tereza Pine wood sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Mystery

9,5

Penzion Mystery

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mystery. Penzión Mystery sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 600 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Penzion Mystery sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pine Wood Apartment

9,5

Pine Wood Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pine Wood Apartment. Ubytovacie zariadenie Pine Wood Apartment sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vyšné Ružbachy 600 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Pine Wood Apartment sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Ľubka

9,5

Chata Ľubka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Ľubka. Chata Ľubka sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, len 1,8 km od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata Ľubka sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pinewood Valley Oasis

9,5

Pinewood Valley Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Pinewood Valley Oasis. Tento apartmán sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, 1500 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii v ňom máte balkón. Ubytovanie Pinewood Valley Oasis sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mountain Village Apartment Pinewood ***

9,5

Mountain Village Apartment Pinewood ***

Ubytovanie (Apartmán) Mountain Village Apartment Pinewood ***. Ubytovacie zariadenie Mountain Village Apartment Pinewood *** sa nachádza 1,4 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy a ponúka prístup do spoločenskej miestnosti,... Ubytovanie Mountain Village Apartment Pinewood *** sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Sonja

9,3

Penzion Sonja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sonja. Penzión Sonja s polohou len 400 metrov od termálnych kúpeľov Vyšné Ružbachy ponúka vonkajší bazén a kúpeľné stredisko zdarma. Ubytovanie Penzion Sonja sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ZET - Penzion & Wellness

9,2

ZET - Penzion & Wellness

Ubytovanie (Penzión) ZET - Penzion & Wellness. Penzión Zet sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy, 700 metrov od kúpeľov. Ubytovanie ZET - Penzion & Wellness sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Studio Daniela

9,2

Studio Daniela

Ubytovanie (Apartmán) Studio Daniela. Ubytovacie zariadenie Štúdio Daniela sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch. Ubytovanie Studio Daniela sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Bene

9,2

Privát Bene

Ubytovanie (Apartmány) Privát Bene. Privát Bene nájdete vo Vyšných Ružbachoch pri kostole, 800 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka úschovňu lyží. Ubytovanie Privát Bene sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Richard PineWood

8,9

Apartment Richard PineWood

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Richard PineWood. Apartmán Richard PineWood sa nachádza 1,4 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Je vybavený napríklad kanvicou a balkónom s výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartment Richard PineWood sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U Bažanta *** - Ubytovanie v súkromí (objekt)

8,8

U Bažanta *** - Ubytovanie v súkromí (objekt)

Ubytovanie (Privát) U Bažanta *** - Ubytovanie v súkromí (objekt). Ubytovacie zariadenie U Bažanta sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy, 1,3 km od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka gril a záhradu. Ubytovanie U Bažanta *** - Ubytovanie v súkromí (objekt) sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión U Johna

8,7

Penzión U Johna

Ubytovanie (Penzión) Penzión U Johna. Penzión U Johna sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy a kúpele Vyšné Ružbachy sú vzdialené len 800 metrov. Ubytovanie Penzión U Johna sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kamenný dvor

8,1

Penzión Kamenný dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kamenný dvor. Penzión Kamenný dvor so záhradou a terasou sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, 400 metrov od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. K dispozícii je bar a reštaurácia. Ubytovanie Penzión Kamenný dvor sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Grand Hotel Strand

8

Grand Hotel Strand

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Strand. Elegantný štvorhviezdičkový Grand Hotel Strand sa nachádza v centre kúpeľného areálu Vyšné Ružbachy. Ubytovanie Grand Hotel Strand sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203

Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203. Dovolenkový dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203 sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, len 600 metrov od kúpeľov a ponúka spoločný lounge, záhradu a spoločnú... Ubytovanie Dovolenkový Dom Zuzana Vysne Ruzbachy 203 sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Slalom

Chata Slalom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Slalom. Chata Slalom sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch v Prešovskom kraji. Má balkón a je z nej výhľad do záhrady. Kúpele Vyšné Ružbachy sú vzdialené 1,2 km. Ubytovanie Chata Slalom sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zelený dom

Zelený dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zelený dom. Zelený dom is located in Vyšné Ružbachy. Providing free private parking, the holiday home is less than 1 km from Spa Vysne Ruzbachy. Ubytovanie Zelený dom sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Horbek

Chata Horbek

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horbek. Chata Horbek sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy v Prešovskom kraji, 400 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy a je ideálna pre rodiny s deťmi. Ubytovanie Chata Horbek sa nachádza v slovenskom meste Vyšné Ružbachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.