Hľadať

Ubytovanie

Chata Valca Chata v prírode

Valča, 038 35 Valča, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Valca. Chata Valca sa nachádza v obci Valča a ponúka bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina je vzdialené 300 metrov. Ubytovanie Chata Valca sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Chata Valca

Niektoré majú priestor na posedenie a/alebo terasu. Uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Oblasť je obľúbená pre možnosti lyžovania. Ubytovacie zariadenie ponúka priamy prístup na zjazdovky, úschovňu lyží a požičovňu lyžiarskeho vybavenia. K vybaveniu patrí chladnička a rýchlovarná kanvica. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov. Chata Valca má aj gril. V okolí sa môžete venovať aktivitám ako je cyklistika a turistika. Chata Valca sa nachádza v obci Valča a ponúka bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina je vzdialené 300 metrov. Najbližšie letisko Piešťany je vzdialené 84 km. V ubytovacom zariadení si môžete zahrať tenis. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. V niektorých ubytovacích jednotkách je k dispozícii kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou.

Vybavenie ubytovania Chata Valca

 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia (na mieste)
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Badmintonové vybavenie
 • Bowlingza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Šípky
 • Lyžovanie
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Saunaza príplatok
 • Televízne programy pre deti
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Valča

Vila Valča

9,9

Vila Valča

Ubytovanie (Vila) Vila Valča. Vila Valča sa nachádza v obci Valča a ponúka bezplatné bicykle, bar a tenisový kurt. Turčianske Teplice sú vzdialené 20 km. Ubytovanie Vila Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Monumento

9,8

Chata Monumento

Ubytovanie (Penzión) Chata Monumento. Chata Monumento sa nachádza v obci Valča a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Monumento sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina

9,7

Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina. Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina sa nachádza v obci Valča a ponúka reštauráciu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Home Valča

9,7

Panorama Home Valča

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panorama Home Valča. Ubytovacie zariadenie Panorama Home Valča s výhľadom na hory sa nachádza v obci Valča, približne 500 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska... Ubytovanie Panorama Home Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča

9,5

Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča

Ubytovanie (Apartmán) Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča. Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča sa nachádza v obci Valča a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Snowland Apartments

9,4

Snowland Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Snowland Apartments. Ubytovacie zariadenie Snowland Apartments sa nachádza v obci Valča v Žilinskom kraji necelých 200 metrov Valčianskej doliny a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Snowland Apartments sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Devena

9,4

Chata Devena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Devena. Chata Devena sa nachádza vo Valči a ponúka hosťom priamy prístup na lyžiach až k vchodu, ako aj gril a terasu. Ubytovanie Chata Devena sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány 45 Valča

9,3

Apartmány 45 Valča

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány 45 Valča. Apartmány 45 Valča sa nachádzajú v obci Valča 200 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Ubytovanie Apartmány 45 Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domček Sabinka

9

Domček Sabinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Sabinka. Domček Sabinka sa nachádza vo Valči a ponúka ubytovanie s terasou a priamym prístupom na zjazdovky. Žilina je vzdialená 33 km. Ubytovanie Domček Sabinka sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Humno

9

Apartmány Humno

Ubytovanie (Hotel) Apartmány Humno. Apartmány Humno sa nachádzajú v obci Valča 70 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina a ponúkajú reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Apartmány Humno sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Zuzana

9

Apartmán Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzana. Apartmán Zuzana sa nachádza v obci Valča a ponúka reštauráciu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmán Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Borovica

8,9

Apartmány Borovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Borovica. Chata BOROVICA sa nachádza v obci Valča, priamo v údolí Valčianskej doliny a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Borovica sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány GOLF&SKI

8,9

Apartmány GOLF&SKI

Ubytovanie (Penzión) Apartmány GOLF&SKI. Ubytovanie Apartmány GOLF&SKI sa nachádza v obci Valča pár krokov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Ubytovanie Apartmány GOLF&SKI sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Valča

8,9

Apartmány Valča

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Valča. Apartmány Valča sa nachádzajú vo Valči 24 km od Turčianskych Teplíc. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartmány Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión DEER

8,8

Penzión DEER

Ubytovanie (Penzión) Penzión DEER. Penzión DEER sa nachádza v lyžiarskom stredisku Snowland a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a satelitnou TV. Ubytovanie Penzión DEER sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Colonada

8,6

Chata Colonada

Ubytovanie (Penzión) Chata Colonada. Chata Colonada sa nachádza v obci Valča a ponúka bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Všetky izby majú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Chata Colonada sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán vo Valčianskej doline

Apartmán vo Valčianskej doline

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Valčianskej doline. Set in Valča in the Žilinský kraj region, Apartmán vo Valčianskej doline has a garden. Ubytovanie Apartmán vo Valčianskej doline sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Berries

Apartmány Berries

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Berries. Situated in Valča in the Žilinský kraj region and Snowland Valcianska Valley reachable within 3 km, Apartmány Berries features accommodation with free... Ubytovanie Apartmány Berries sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Jimbo Snowland Valča

Chata Jimbo Snowland Valča

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Jimbo Snowland Valča. Chata Jimbo Snowland Valča offers accommodation in Valča, 600 metres from Snowland Valcianska Valley. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Chata Jimbo Snowland Valča sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Bella

Apartman Bella

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bella. Situated in Valča and only 200 metres from Snowland Valcianska Valley, Apartman Bella features accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartman Bella sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrub Jánošík

Zrub Jánošík

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Jánošík. Zrub Jánošík sa nachádza v obci Valča a ponúka reštauráciu a gril. Horská chata s výhľadom do záhrady je vzdialená 24 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Zrub Jánošík sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Woodpark Slovianka

Woodpark Slovianka

Ubytovanie (Horská chata) Woodpark Slovianka. Ubytovacie zariadenie Woodpark Slovianka sa nachádza v obci Valča v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Woodpark Slovianka sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Woodpark Valčianska dolina

Woodpark Valčianska dolina

Ubytovanie (Chata v prírode) Woodpark Valčianska dolina. Ubytovacie zariadenie Woodpark Valčianska dolina sa nachádza v obci Valča, 24 km od Turčianskych Teplíc, a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Woodpark Valčianska dolina sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain chalets

Mountain chalets

Ubytovanie (Horské chaty) Mountain chalets. Horské chaty Mountain chalets sa nachádzajú vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mountain chalets sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHATA SKI

CHATA SKI

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATA SKI. CHATA SKI sa nachádza vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CHATA SKI sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata SNOW

Chata SNOW

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata SNOW. Situated in Valča, Chata SNOW features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Chata SNOW sa nachádza v slovenskom meste Valča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)