Hľadať

Ubytovanie

Dovolenkový dom - Kompas Apartmán

Pavčina Lehota 30, 031 01 Pavčina Lehota, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Dovolenkový dom - Kompas. Dovolenkový dom - Kompas is located in Pavčina Lehota and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Dovolenkový dom - Kompas sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Dovolenkový dom - Kompas

Towels and bed linen are provided. The apartment offers a terrace. Dovolenkový dom - Kompas is located in Pavčina Lehota and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a dishwasher and a microwave. V ubytovaní Dovolenkový dom - Kompas môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. A children's playground is available on site and skiing can be enjoyed within close proximity of Dovolenkový dom - Kompas. Zakopane is 41 km from the accommodation, while Štrbské Pleso is 38 km away. The accommodation is 49 km from Vysoké Tatry, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 50 km from Dovolenkový dom - Kompas.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Pavčina Lehota

Guest House Privat Pod Lesom

9,7

Guest House Privat Pod Lesom

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Privat Pod Lesom. Penzión Guest House Privát Pod Lesom sa nachádza v obci Pavčina Lehota v Žilinskom kraji. Ubytovanie Guest House Privat Pod Lesom sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vidiecky apartmán Kubo

9,6

Vidiecky apartmán Kubo

Ubytovanie (Apartmán) Vidiecky apartmán Kubo. Vidiecky apartmán Kubo sa nachádza v strede obce Pavčina Lehota, ponúka terasu i veľkú záhradu s ovcami, králikmi a vybavením na grilovanie. Ubytovanie Vidiecky apartmán Kubo sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Nela

9,6

Apartment Nela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nela. Apartmán Nela sa nachádza v obci Pavčina Lehota a ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Nela sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Agami

9,6

Agami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Agami. Ubytovacie zariadenie Agami sa nachádza v meste Pavčina Lehota a ponúka gril. Ubytovanie Agami sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Turista

9,6

Apartmán Turista

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Turista. Apartmán Turista s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Pavčina Lehota a ponúka záhradu a gril. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Turista sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Podkovička

9,5

Apartmány Podkovička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Podkovička. Ubytovacie zariadenie Apartmány Podkovička sa nachádza pod lesom na okraji obce Demänovská Dolina a ponúka ubytovanie v apartmánoch s balkónom a bezplatné... Ubytovanie Apartmány Podkovička sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Centrum

9,1

Apartmany Centrum

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Centrum. Apartmány Centrum sú vzdialené 6 km od Liptovského Mikuláša a ponúkajú vám terasu s grilom a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmany Centrum sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Severka

9,1

Privat Severka

Ubytovanie (Penzión) Privat Severka. Privát Severka sa nachádza v obci Pavčina Lehota, obklopenej Demänovskou dolinou. Ubytovanie Privat Severka sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ABC Apartmány

8,9

ABC Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) ABC Apartmány. Ubytovacie zariadenie ABC Apartmány sa nachádza v obci Pavčina Lehota v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie ABC Apartmány sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatry Panorama

Tatry Panorama

Ubytovanie (Privát) Tatry Panorama. Situated in Pavčina Lehota, Ubytovanie v súkromí Tatry Panorama offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Tatry Panorama sa nachádza v slovenskom meste Pavčina Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.