Hľadať

Ubytovanie

Luxury style apartment Apartmán

853 Zákostolie, 908 41 Šaštín, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Luxury style apartment. Ubytovacie zariadenie Luxury style apartment sa nachádza v Šaštíne v Trnavskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Luxury style apartment sa nachádza v slovenskom meste Šaštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Luxury style apartment

Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou, jedálenský priestor, kuchyňu s minibarom a obývaciu izbu. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od ubytovania Luxury style apartment vzdialené 49 km. Tento apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom je situovaný v oblasti, kde sa môžete venovať aktivitám, ako sú pešia turistika a cyklistika. Piešťany sú od apartmánu vzdialené 49 km a Trnava je vzdialená 43 km. Ubytovacie zariadenie Luxury style apartment sa nachádza v Šaštíne v Trnavskom kraji a ponúka terasu.

Iná ubytovanie v meste Šaštín

Apartmán Kocka

Apartmán Kocka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kocka. Apartmán Kocka sa nachádza v Šaštíne a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Valtice sú vzdialené 47 km. Ubytovanie Apartmán Kocka sa nachádza v slovenskom meste Šaštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.