Hľadať

Ubytovanie

Penzion Centrum Penzión

Sklené Teplice 113, 966 03 Sklené Teplice, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Penzion Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v centre Sklených Teplíc, len 100 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Centrum sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Penzion Centrum

V termálnych kúpeľoch sú na požiadanie k dispozícii masáže. Súčasťou každej z nich je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou. V priestoroch recepcie máte taktiež k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastnou kúpeľňou, reštauráciu, bar, terasu, i záhradu s grilom a službu organizácie výletov. Priamo na mieste nájdete aj minimarket a rôzne obchody. Okolie ubytovacieho zariadenia ponúka ideálne podmienky na pešiu turistiku a cyklistiku. Pustý Hrad sa nachádza 1,6 km a miestne jazero 950 metrov od penziónu. Penzión Centrum sa nachádza v centre Sklených Teplíc, len 100 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Termálne kúpele nájdete vo vzdialenosti 20 metrov. Počas pobytu môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko a konferenčné priestory. Všetky jednotky v penzióne Centrum majú balkón s výhľadom na okolie, sú vybavené TV, rádiom a telefónom. Banská Štiavnica, zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO, je vzdialená 13 km a lyžiarske stredisko Salamandra 17 km od ubytovacieho zariadenia.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar

Vybavenie ubytovania Penzion Centrum

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Bar
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Minimarket na mieste
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Obchody (na mieste)
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Sklené Teplice

Grand Spa Holiday Home II

10

Grand Spa Holiday Home II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Spa Holiday Home II. Dovolenkový dom Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v obci Sklené Teplice a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Grand Spa Holiday Home

9,8

Grand Spa Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Spa Holiday Home. Ubytovacie zariadenie Grand Spa Holiday Home sa nachádza v obci Sklené Teplice v Banskobystrickom kraji a má terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Grand Spa Holiday Home sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Sklene Teplice

9,4

Chata Sklene Teplice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Sklene Teplice. Chata Sklené Teplice sa nachádza na okraji Sklených Teplíc a je obklopená Štiavnickými vrchmi. Ubytovanie Chata Sklene Teplice sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie pod Hradom

9,3

Ubytovanie pod Hradom

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie pod Hradom. Ubytovanie Pod Hradom je obklopené Štiavnickými vrchmi v obci Sklené Teplice a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatné... Ubytovanie Ubytovanie pod Hradom sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Láne

9,2

Drevenica Láne

Ubytovanie (Vila) Drevenica Láne. Drevenica Láne sa nachádza v Sklených Tepliciach a ponúka ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Drevenica Láne sa nachádza v slovenskom meste Sklené Teplice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.