Hľadať

Ubytovanie

Penzión Rosel Penzión

Wolkerova 19, 940 01 Nové Zámky, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rosel. Ubytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Rosel sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Penzión Rosel

Všetky izby v ubytovaní Penzión Rosel sú klimatizované a majú súkromnú kúpeľňu. Jeden z našich favoritov v destinácii Nové ZámkyUbytovacie zariadenie Penzión Rosel sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Najbližšie Letisko Bratislava sa nachádza 90 km od penziónu. Každý deň sa podávajú kontinentálne raňajky. Súčasťou všetkých ubytovacích jednotiek je TV s plochou obrazovkou. Nitra je od ubytovania Penzión Rosel vzdialená 40 km a Veľký Meder 47 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bar

Vybavenie ubytovania Penzión Rosel

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Bar
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nové Zámky

Spacious Apartment in Town Centre

9,2

Spacious Apartment in Town Centre

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Town Centre. Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v meste Nové Zámky. Ubytovanie Spacious Apartment in Town Centre sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Hubert Nové Zámky

8,8

Hotel Hubert Nové Zámky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubert Nové Zámky. Hotel Hubert sa nachádza na okraji Nových Zámkov, približne 10 minút od centra mesta a ponúka útulné izby. Ubytovanie Hotel Hubert Nové Zámky sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hradna 9a

8,8

Hradna 9a

Ubytovanie (Privát) Hradna 9a. Ubytovacie zariadenie Hradná 9a sa nachádza v Nových Zámkoch, 28 km od obce Podhájska, a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hradna 9a sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Arcadia

8,4

Penzion Arcadia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Arcadia. Ubytovanie Penzion Arcadia sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka bar. Hostia môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Arcadia sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Grand

8,3

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Za príplatok je možné zabezpečiť súkromné parkovanie. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Salur

8,3

Salur

Ubytovanie (Bed and breakfast) Salur. Ubytovanie Salur so spoločenskou miestnosťou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Nových Zámkoch, 27 km od obce Podhájska. Ubytovanie Salur sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Stardust

8,1

Hotel Stardust

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stardust. Hotel Stardust sa nachádza v historickej budove v centre Nových Zámkov, len 200 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Stardust sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

7,7

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pivovar Zamcan Brewery Apartments. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v Nových Zámkoch, 28 km od Podhájskej. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pivovar Zamcan Brewery Apartments sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel KORZO

7,2

Hotel KORZO

Ubytovanie (Hotel) Hotel KORZO. Hotel KORZO sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka ubytovanie so súkromným balkónom. K dispozícii máte tiež službu nonstop recepcie a terasu. Ubytovanie Hotel KORZO sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

5 izbový byt Tabaková

7

5 izbový byt Tabaková

Ubytovanie (Privát) 5 izbový byt Tabaková. Ubytovacie zariadenie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v Nových Zámkoch. K vybaveniu patrí aj varná doska a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie 5 izbový byt Tabaková sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pohoda

Penzión Pohoda

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pohoda. Boasting a garden and free WiFi, Penzión Pohoda is situated in Nové Zámky. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Penzión Pohoda sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartmán v centre mesta Nové Zámky

apartmán v centre mesta Nové Zámky

Ubytovanie (Apartmán) apartmán v centre mesta Nové Zámky. Apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v Nových Zámkoch v Nitrianskom kraji a má balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie apartmán v centre mesta Nové Zámky sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

S&K

S&K

Ubytovanie (Kemping) S&K. Ubytovacie zariadenie S&K sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka záhradu. Súčasťou kempingu je aj terasa. Ubytovanie S&K sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Brasna1

Brasna1

Ubytovanie (Apartmán) Brasna1. Ubytovacie zariadenie Brasna1 sa nachádza v Nových Zámkoch. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi. Apartmán je vzdialený 36 km od Nitry. Ubytovanie Brasna1 sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Art Gallery Apartment

Art Gallery Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Art Gallery Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Art Gallery Apartment is situated in Nové Zámky. Ubytovanie Art Gallery Apartment sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

LOVELY STUDIO APARTMENT

LOVELY STUDIO APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LOVELY STUDIO APARTMENT. LOVELY STUDIO APARTMENT is set in Nové Zámky. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie LOVELY STUDIO APARTMENT sa nachádza v slovenskom meste Nové Zámky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.