Hľadať

Ubytovanie

Terezia Vidiecky dom

106, 951 96 Jedľové Kostoľany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Terezia. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Terezia sa nachádza v slovenskom meste Jedľové Kostoľany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Popis ubytovania Terezia

Počas pobytu môžu hostia oddychovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Súčasťou vidieckeho domu je aj terasa. Vidiecky dom Terezia sa nachádza v meste Jedľové Kostoľany v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 52 km. Nitra i Bojnice sú od ubytovania Terezia vzdialené 35 km. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a s bezplatnými toaletnými potrebami, ako aj kuchyňu s chladničkou, rúrou a mikrovlnnou rúrou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách

Iná ubytovanie v meste Jedľové Kostoľany

Relax

Relax

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax. Ubytovacie zariadenie Relax s výhľadom na mesto sa nachádza v obci Jedľové Kostoľany a ponúka spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Relax sa nachádza v slovenskom meste Jedľové Kostoľany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.